fbpx
.
Vyberte stránku

Před třemi lety mi bylo 38. Blížil se konec mé čtvrté mateřské a já intenzivně řešila, co se sebou. S životopisem: po škole rok v IT na poště, potom 4 léta různě po světě, 14 let rození a výchova dětí. V kombinaci s bydlištěm na Kopanicích (ano, jak jsou Žítkovské bohyně, protější kopec). Docela marast, že?

Bylo mi jasné, že s tímto CV a rodinným zázemím mě nikdo příčetný nezaměstná. Komu se daří skloubit menší děti, běžné zaměstnání a bydlení na venkově? Napište mi prosím. Zjevně víte něco, k čemu jsem já nebyla schopná dojít.

Jako jediná možnost mi zbylo podnikání. Rozhodování bylo jednoduché. Žádná jiná varianta nebyla. Začala jsem postupně – pomoc s e-shopem (aby se dostal do zisku), udělání e-shopu, nějaké ty webovky, stále více si mě získával marketing. Vlastně mě to úplně vtáhlo. Úžasně široký obor – psychologie, kreativní psaní, přenosy dat, e-shopy… vážně pecka!

Život přinesl celou řadu úžasných klientů (tímto všem ze srdce děkuji za projevenou důvěru). Co se však stále opakovalo – žena přišla, že potřebuje webovky. Rychle jsme přešly k marketingu (marketing je jako puzzle, web je jen jeden z dílků). Tohle šlo dobře. Mé klientky dělají úžasnou práci, pomáhají lidem. Z celého srdce. Studují, zlepšují se. Kromě samotné práce pro zákazníky řeší milióny jiných věcí spojených s podnikáním (jako třeba webovky, že).

 

Obvykle jsme se zasekly na některém z těchto bodů:

 

  1. Neumím si určit hodinovou sazbu.
  2. Neumím zvedat cenu.
  3. Neumím odmítat nemístné požadavky klientů.
  4. Bojuji s manželem, který mi v podnikání stále hází klacky pod nohy.
  5. Vlastně ani nevím, jak jsem na tom s penězma, o to se stará účetní (manžel, kolega…).
  6. Bojím se těch technických věcí, nerozumím tomu, tak někomu platím a neptám se.
  7. Jsem šíleně unavená, vyčerpaná. Práce mě baví, ale už nestíhám osobní život.

 

A proč to píšu? S tím vším vám můžu pomoct

 

Technické věci, weby a marketing – dělám. Buď jsem v tom sama dobrá, nebo vám můžu doporučit specialistu (+ vím, podle čeho vybírat, na co si dát pozor, jaká je běžná hodinová sazba v dalších oborech…).

Organizace času – děti + podnikání + domácnost + vlastní život – není nad vlastní zkušenost. Ráda se podělím. Zároveň jsem opravdu velký fanoušek minimalismu a procesního řízení. Opravdu nechápu, proč se to používá v řízení firem, když pro domácnosti by to bylo mnohem užitečnější 🙂

Peníze, cena, mentální bloky – studuji roky, teď si dělám opravdu špičkový online kurz. Ženy myslí, podnikají a žijí jinak než muži. Rozdíly nejvíce vidím při konzultacích. Je jasné, že už běží kvanta seberozvojových seminářů pro ženy. Zvyšujeme sebehodnotu… moc to nefunguje, že? Já se pohybuji v místech, kde se ženská sebehodnota přelívá do marketingu. Takže si sice řekneme, že když jste hodinovku už 5 let nezvýšila, jedná se o mentální blok. Ale potom najdeme přesně konkrétní postup, jak hodinovku zvednout, aniž byste kvůli tomu přišly o klienty. Jste-li zaměstnaná a máte malou výplatu, tak s tím nepomůžu – nemám vlastní zkušenost a nevím, jak podobnou situaci řešit (tedy jinak, než začít podnikat a stát se svým vlastním šéfem).

 

Jak se mnou můžete pracovat?

 

  1. Chcete web, online marketing atd. – napište mi, tohle normálně dělám – svobodova@nautidusk.com
  2. Chcete konzultaci – bydlíte-li někde poblíž Kopanic (východní Morava), můžeme se sejít – zavolejte 775 766 210
  3. Zajímá vás to, dokázala bych vám pomoct, ale finančně či fyzicky jsem pro vás nedostupná – můžete sledovat můj blog, kde budu o těchto tématech psát. Zároveň připravuji na podzim uzavřenou FB skupinu, kde bychom postupně prošly základní marketingová témata + vytvořily bezpečné prostředí, kde ženy mohou řešit své podnikání a peníze. Přihlašte se do formuláře dole.

Nějaká jiná varianta? Napište mi, něco vymyslím (nesnáším Skype).

Ozvěte se mi

Kde většinou jsem

Jana Svobodová

+420 775 766 210
svobodova@nautidusk.com

Vyškovec 110
687 74

Co na faktury

NautiDusk s. r. o. (plátce DPH)

Močidla 2656
688 01 Uherský Brod

IČO: 05116392
DIČ: CZ05116392

Je to vážné

Spisová značka:
C 93659 vedená u Krajského soudu v Brně

Den zápisu:
26. května 2016

 

Seznámíme se?

Seznámíme se?