Spolupráce s paní Svobodovou byla pro mne velmi přínosná. Začaly jsem marketingem, kdy si člověk uvědomí, co by šlo udělat jinak a lépe a pokračovaly jsme tvorbou webových stránek.

Oceňuji její profesionalitu, cit pro barvy a celkový design. Stránky jsou velmi příjemné a přehledné.

Ráda  s ní budu spolupracovat i nadále.

Děkuji

Elen Šubčíková

Webová prezentace, konzultace, www.fyzioterapie-uhersky-brod.cz

Jani, ty jsi prostě ryzí Artemis.
Střílíš to do černého svýma zlatýma jasnýma myšlenkama.
Děkuju moc. 🙏 Už to krystalizuje.
Lucie Žilkayová

Konzultace

Spolupráce na nových webových stránkách je super. Jste rychlá, komunikativní, chápavá, usměvavá. Za naši firmu a hlavně za mě velká spokojenost a všem můžu jen doporučit. Budu se těšit na další spolupráci ohledně poradenství, ale třeba i na dalším novém webu.

Blanka Stašová

E-shop, marketing, www.kosile-horky.cz

Dekuji pani Svobodove za zrizeni a chod meho obchodu na Etsy.

Dale odcenuji jeji napady pripominky atd.
Jsem spokojen-diky.
Radim Salamanek-drevene formy
Radim Salamánek - řezbář

Etsy, Etsy - radimsalamanek

Práca Jany Svobodovej na mojom e-shope ma prekvapila. Aj pri dlhšej spolupráci sa Jana ukázala ako človek na správnom mieste – spoľahlivý, vynaliezavý, podporujúci, pracovitý, tvorivý, hľadajúci najlepšie riešenia, profesionálny a zároveň ľudský. Je to radosť spolupracovať!

Marek Gonda

E-shop, www.koncovka-gondovka.cz

Naše spolupráce na webu www.vyrobkyzkraje.cz byla velmi potěšující. Paní Jana pracuje velmi rychle, strukturovaně, připravila nám několik variant, průběžně jsme diskutovali a měnili grafiku – až k naprosté spokojenosti obou stran. Rozhodně ji můžeme doporučit.

Mgr. Hana Machů

Webová aplikace, www.vyrobkyzkraje.cz

Po 8 letech „podnikání“ – výtvarnice až švadlena na volné noze jsem se dostala na rozcestí. S hledáním odpovědi na otázku “ co (kam) dál? “ jsem se obrátila na Janu Svobodovou. Konzultace mi pomohla najít i spoustu nových otázek a zásadně si ujasnit tušené i úplně netušené úhly pohledu. Díky Janě je pro mě snadné určit další směr a cíle. Zcela nedocenitelná je Jany ochota být nápomocna kdykoli potřebuju, mít dobrou radu a pozitivní pohled na věc. Rozhodně všem doporučuju její služby. Nikdy bych neřekla, že marketing (z mého pohledu „španělská vesnice“) může mít tak lidskou a přátelskou podobu.

Jana Lörinczová

Konzultace, www.janajan.cz

Jako řemeslník potřebuji propagaci a protože se v této věci nevyznám, hledal jsem člověka, který by se toho zodpovědně ujal.
Spolupráce s Janou Svobodovou je velmi příjemná, obzvláště oceňuji její schopnost vysvětlit záležitosti ohledně tvorby webových stránek. Díky tomu šla práce hladce a s výsledkem jsem spokojen. Setkal jsem se s pochopením a trpělivostí od první chvíle až do konce.

Petr Pospíšil

Webová prezentace, www.kamnasdusi.cz

Janku, jako konzultantku, bych doporučila všem, kteří vědí, že dělají něco pěkného, užitečného, prostě dobrou práci, ale chybí jim plán do budoucna, jak by je to mohlo uživit. Na jedné straně konkrétní kroky k uskutečnění snu, na druhé straně práce s vlastními omezeními vytvořenými v hlavě. Díky.

Alžběta Vaňková

Konzultace, Bukovina - šití originálních oděvů

Vřele doporučuju. Jana je fakt profík:). Jsem moc ráda, že jsme na té konzultaci byly.

RC Kaštánek

Konzultace, RC Kaštánek

Je jedno, zda vám internetové stránky mají vydělávat peníze, či jen přinášet radost – v každém případě jsou pro vás ty nejdůležitější ze všech ve světě internetu.
Když jsem začal s paní Svobodovou spolupracovat, okamžitě jsem měl příjemný dojem, že právě mé stránky jsou zcela výjimečné a mimořádné – připadal jsem si jako VIP zákazník.
Každé stránky jsou svým způsobem jedinečné a to také přináší i pocit obav z rizik všeho druhu, protože se zdánlivě pohybujete na neprobádané půdě tvorby unikátního díla. S paní Svobodovou získáte pevnou zem pod nohama, dojem bezpečí, založený na jejích zkušenostech v oboru. K originálním, zcela osobitým a zejména funkčním stránkám s ní půjdete po bezpečné, prošlapané cestě – s praxí zpevněným povrchem. Pokud se vychýlíte, podá vám ruku a navede vás správným směrem.
Jediné, co nebyla schopna zajistit pro fanoušky našich stránek, jsou vítězství našich sportovních klubů. Abych byl upřímný, nepožádal jsem ji o to. Pokud by vedení našich týmů byla alespoň z části tak šikovná a profesionální v každém ohledu, jako je ona, věřím tomu, že už bychom se mohli připravovat na oslavy velkých vítězství.
Naší zatím jedinou výhrou jsou hezké stránky, se kterými jsme spokojeni a jistota, kterou máme ve spolupráci s paní Svobodovou.
BS Jindra
Bohuslav Jindra

Web pro fanoušky One Buffalo, www.bills-sabres.cz

Konzultace s Janou vás při nejmenším přiměje k zamyšlení nad jejími postřehy, ale spíš donutí k tomu se konečně odlepit od země a vzlétnout. Jana ví přesně čeho chce dosáhnout a proto vás povede přímo a bez oklik tam, kde si myslí že to pro vás bude nejlepší. Nejste si jisti tím, co to ten marketing vlastně je? Přečtěte si pár Janiných blogů.

Lind - Dana Lindenthalová - výtvarnice

Konzultace, Lind

Jana je opravdový profesionál. Má zkušenosti, znalosti a přehled. Její konkrétní rady jsou realizovatelné a přinášejí výsledky. Navíc se dokáže na věci dívat v souvislostech a přemýšlet dopředu. To je myslím, něco, co každý nedokáže.

Mgr. Eva Váňová

Konzultace, Eva Váňová - copywriting

Jana Svobodová je člověk, který to s vaším podnikáním myslí vážně. Myslíte-li to také tak, nabídne vám své vytříbené analytické myšlení, znalosti z oblasti počítačů a internetu, na které by byl pyšný leckterý muž (kdyby je měl) a tah na branku. Věcně, stručně a výstižně. A myslíte-li to opravdu vážně, šlápne vám na požádání i na vaše kuří oka, která rádi přehlížíte, ale která vás brzdí. Nakonec jí poděkujete. Fakt.

Mgr. Lenka Němcová

Konzultace

Firma YEZETCO s.r.o. děkuje paní Svobodové za profesionální přístup ke tvorbě webových stránek podle speciálních přání, za její osobní přínos vlastních návrhů řešení, které vedly k naší velké spokojenosti.

Jiří Zálešák

Webová prezentace, www.yezetco.cz

Spolupráce s Janou patří v posledních letech mezi ty nejlepší a nejpřínosnější,  jaké jsem zažila. Nejenže se snažila vyslechnout všechny mé požadavky na web, ale neustále přicházela s vlastními nápady a inovacemi, na které bych já jako laik nikdy nepřišla. Díky ní mám teď přesně takové stránky, jaké jsem si přála mít.

A co ještě bych vyzdvihla? Jana pracuje velmi rychle, srozumitelně, písemná konverzace probíhá jasně, k věci a bez jakýchkoliv vedlejších „omáček“, které by od cíle odbíhaly. Dokáže se vcítit do potřeb klienta, empatie tady rozhodně nechybí. Vřele doporučuji.
PS: Dělí nás 500 km a vůbec nám to ve spolupráci nebránilo.
Lucie Dvořáková

Originál výrobky