fbpx
.
Vyberte stránku

Marketing Svobodová 

Online
marketing

Online marketing, webdesign, branding, archetypy, sociální sítě, emailing, pixely, SEO, copywriting, PPC… ztrácíte se?

Marketing Svobodová 

Online
marketing

Online marketing, webdesign, branding, archetypy, sociální sítě, emaling, pixely, SEO, copywriting, PPC… ztrácíte se?

Nesnášíte marketing?

Nesnášíte marketing?

Chápu. Naprosto. Neznámé termíny. Technika. Namachrovaní markeťáci. Nechcete otravovat. Nesnášíte Facebook. A spamy.

Já marketing miluju. A naučím to i vás.

Bude to jinak!

V čem se liším od běžných marketingových a webdesignérských agentur?

Má práce je jiná. Mým cílem je spojit váš život, vaše sny, vaši práci, vaši vizi, vaše peníze a vaši prezentaci do jednoho fungujícího celku. Jde to! Co učím, to žiju!

Já marketing vnímám jako kouzlo. Energetické spojení mezi vaší vizí a realitou. Změníte pár slov, barvu, pošlete dopis – a najednout zázrakem žijete jiný život. Takový, o kterém teď sníte.

Z mé práce

Mám jasnou vizi. Vím, jak by měl vypadat ideální svět. Ale jsem si vědoma vlastních limitů.

Před několika lety mi došlo, jak svou energii mnohanásobně zesílit. Můžu pomáhat lidem, kteří směřují stejným směrem. Podporovat je v jejich práci. Pomoci jim mít větší vliv na situaci kolem nás. Já konkrétně pracuji primárně se ženami. Podnikatelkami. Ale jste-li muž se silnou vizí a záměrem, ozvěte se. Třeba to klapne 😉

Co umím?

 

Podporovat. Vidím cestu a vím, jak po ní jít.
Spolupracovat. Dělám výhradně s profíky.
Dotahovat. I když se vám nebude chtít.
Prodávat. Pokud má vaše práce hodnotu, dostanu ji k pravým lidem.
Dokážu vytvářet a měnit realitu. 

 

 

 

Z mých referencí

Konzultace u Jany? Vždycky se těším a jsem zvědavá! Na co? Kam se zase posunu, která místa pro svoji osobní slepotu nevidím. Posledně jsme musely udělat doslova “debordelizaci” v mé hlavě. A že to bylo potřeba! Úžasné pročištění a projasnění. Zase o notný kus dál v práci i doma. A penízky? Poslední dobou mi přestávají dělat starosti a dívám se do budoucna s radostí. A v tom má jednoznačně prsty Jana. Tak jí za to vše patří moje DĚKUJU!!
Mgr. et Mgr. Jindřiška Mlčková, fyzioterapeut

konzultace, www.fyzioterapie-polichno.cz

Jana je profesionálka. Možná by moje reference tím konstatováním mohla končit. Je v něm obsaženo všechno. Ale přidám něco navíc – nemá předsudky, pracuje přesně a rychle. Navrhuje řešení, bez zbytečných tanečků. Na dotazy, prosby, zpětné vazby reaguje efektivně. Pracuje ve chvílích, kdy ostatní odpadávají. Když se vymlouváte na nedostatek času, pošle vám mail s dalšími kroky, a vy je uděláte.

Mgr. Jolana Novotná

webová prezentace, www.starnoutvteple.cz

Spolupráce s paní Svobodovou byla pro mne velmi přínosná. Začaly jsem marketingem, kdy si člověk uvědomí, co by šlo udělat jinak a lépe a pokračovaly jsme tvorbou webových stránek.

Ráda  s ní budu spolupracovat i nadále.

Děkuji

Elen Šubčíková, fyzioterapeutka

konzultace, Fyzioterapie Šubčíková s.r.o.

Spolupráce s IT firmou paní Svobodové je naprosto skvělá! Mám luxusní web za dostupnou cenu a nový pohled na svět. Jsem nadšená! Její lidský a trpělivý přístup, v kombinaci s odborností a spolehlivostí, změnil můj vztah k podnikání!
Iris Fojtíková

Iris Fojtíková

Webdesign, www.engraver-iris.com

Jana Svobodová je člověk, který to s vaším podnikáním myslí vážně. Myslíte-li to také tak, nabídne vám své vytříbené analytické myšlení, znalosti z oblasti počítačů a internetu, na které by byl pyšný leckterý muž (kdyby je měl) a tah na branku. Věcně, stručně a výstižně. A myslíte-li to opravdu vážně, šlápne vám na požádání i na vaše kuří oka, která rádi přehlížíte, ale která vás brzdí. Nakonec jí poděkujete. Fakt.

Mgr. Lenka Němcová, fyzioterapeutka

konzultace

Spolupráce na nových webových stránkách je super. Jste rychlá, komunikativní, chápavá, usměvavá. Za naši firmu a hlavně za mě velká spokojenost a všem můžu jen doporučit. Budu se těšit na další spolupráci ohledně poradenství, ale třeba i na dalším novém webu.

Blanka Stašová

E-shop, marketing, www,horky-kosile.cz

Udělejte první krok!

A pak další. A další. Úspěch není cíl, ale cesta. Cesta s vizí.

14 PRAKTICKÝCH ÚKOLŮ

 

Splněním i jediného z nich zlepšíte své podnikání. 

Tím myslím více peněz a více radosti. 

 

Slibuju. JanaS

You have Successfully Subscribed!