fbpx
.
Vyberte stránku

Nabídka služeb

Webová prezentace

Webová prezentace je základním kamenem vašeho marketingu. Měla by umět přitáhnout pozornost vašich ideálních klientů a získat nejen jejich důvěru, ale i e-mailovou adresu pro další práci. Pro realizaci webů používám WordPress s profesionální šablonou DIVI. Obvyklá cena za web se pohybuje v rozmezí 5 – 12 tisíc + DPH.

Konzultace

Osobní či telefonické. Potřebujete si promluvit o svém podnikatelském nápadu? Zajímá vás jeho “temná strana”? O marketingu teprve přemýšlíte a nevíte, jak to vůbec pojmout a jestli to má ve vašem případě smysl? Chcete zdražit a bojíte se? Nebo přestaly chodit zakázky?

Konzultace obvykle trvají 1,5 – 2 hodiny, do týdne od konzultace dostanete písemnou zprávu.

Online marketing

Online marketing je komplexní systém, ve kterém jeden krok podporuje ten druhý. Sociální sítě, web, sběr kontaktů, newslettery, obchodní nabídka. Jedná se o dlouhodobou spolupráci. Jednou týdně telefonát, ve kterém se rozhodneme o postupu na další týden.

Já celý projekt řídím a starám se o ty technické věci. Vy budete mít samozřejmě také dost práce – zajistit texty, fotky, logo, začít psát blog. Pokud se do toho obujeme, do dvou měsíců máte web, marketingový systém i plán na další období. V klidu, bez chaosu, tápání, přetížení. Tempo můžeme dle vašich možností zpomalit i zrychlit (to tedy doporučuji jenom v případě, že byste měsíc neměla nic jiného na práci).

Workshopy

Pro skupinku 5 – 10 lidí, prověřené postupy, praktické odkazy, zaměření na vaši práci. Zorientovat se v online marketingu je opravdu složité. Pro laika je téměř nemožné poznat, co je opravdu zásadní, co zbytečné, co může počkat. Naučím vás odhadnout rozpočet na danou práci, vybrat správného dodavatele.

Vyberte si jedno z témat, případně napište, co vás zajímá.

Webová prezentace – provedu vás kompletním systémem, díky kterému pochopíte jak, proč a za kolik se dá web v dnešní době udělat. S důrazem na jeho marketingové využití.

Online marketing – celý systém, v základních krocích, ideální pro základní orientaci v tématu.

Budování e-mailové databáze – pro pokročilé, pokud chcete udělat online kurz, kvalitní databáze by měla jeho realizaci předcházet. Jinak totiž ten online kurz neprodáte.

Zavolejte mi

+420 775 766 210

Napište mi

svobodova@nautidusk.com

Přijďte na přednášku

tbk@tradicebk.cz

14 PRAKTICKÝCH ÚKOLŮ

 

Splněním i jediného z nich zlepšíte své podnikání. 

Tím myslím více peněz a více radosti. 

 

Slibuju. JanaS

You have Successfully Subscribed!