fbpx

Webová prezentace

Webová prezentace je základním kamenem vašeho marketingu. Měla by umět přitáhnout pozornost vašich ideálních klientů a získat nejen jejich důvěru, ale i e-mailovou adresu pro další práci. Pro realizaci webů používám WordPress s profesionální šablonou DIVI. Při kláci kladu důraz na marketing a copywriting. Obvyklá cena za web se pohybuje v rozmezí 10-16 tisíc + DPH, není třeba kupovat šablonu.

Konzultace

Osobní či telefonické. Potřebujete si promluvit o svém podnikatelském nápadu? Zajímá vás jeho “temná strana”? O marketingu teprve přemýšlíte a nevíte, jak to vůbec pojmout a jestli to má ve vašem případě smysl? Chcete zdražit a bojíte se? Nebo přestaly chodit zakázky?

Konzultace obvykle trvají 1,5-2,5 hodiny, do týdne od konzultace dostanete písemnou zprávu. Případné nejasnosti můžeme probrat při dalším kratším telefonátu.

Online marketing

Online marketing je komplexní systém, ve kterém jeden krok podporuje ten druhý. Sociální sítě, web, sběr kontaktů, newslettery, obchodní nabídka. Jedná se o dlouhodobou spolupráci. Jednou týdně telefonát, ve kterém se rozhodneme o postupu na další týden.

Já celý projekt řídím a starám se o ty technické věci. Vy budete mít samozřejmě také dost práce – zajistit texty, fotky, logo, začít psát blog. Pokud se do toho obujeme, do dvou měsíců máte web, marketingový systém i plán na další období. V klidu, bez chaosu, tápání, přetížení. Tempo můžeme dle vašich možností zpomalit i zrychlit (to tedy doporučuji jenom v případě, že byste měsíc neměla nic jiného na práci).

21denní trasformační online program

Pro podnikatelky ve službách – vím, co vás brzdí ve vašem podnikání a jak to vyřešit! A odpovědí opravdu není víc makat! Pokud se mnou chcete intenzivněji pracovat, tak tento kurz je ideálním začátkem. Je v něm shrnuto vše, co bychom stejně společně řešily při práci na webu nebo marketingu. Jen mnohem levněji. 

Workshopy

Pro skupinku 5 – 10 lidí, prověřené postupy, praktické odkazy, zaměření na vaši práci. Zorientovat se v online marketingu je opravdu složité. Pro laika je téměř nemožné poznat, co je opravdu zásadní, co zbytečné, co může počkat. Naučím vás odhadnout rozpočet na danou práci, vybrat správného dodavatele.

Vyberte si jedno z témat, případně napište, co vás zajímá.

Webová prezentace – provedu vás kompletním systémem, díky kterému pochopíte jak, proč a za kolik se dá web v dnešní době udělat. S důrazem na jeho marketingové využití.

Online marketing – celý systém, v základních krocích, ideální pro základní orientaci v tématu.

Budování e-mailové databáze – pro pokročilé, pokud chcete udělat online kurz, kvalitní databáze by měla jeho realizaci předcházet. Jinak totiž ten online kurz neprodáte.