Marketingová konzultace

Praktická témata – jak nabídnout službu, definování cílovky, za jakou cenu, specializace v rámci oboru, webové stránky, sociální sítě, nejvhodnější forma marketingu, co nedělat (protože to je ve vašem oboru ztráta času)…

Délka trvání: 2 h

Konzultace – money mindset

Pracujeme  s energií peněz ve vašem byznysu. Pokud jste nastavené na “chudobu”, tak nejlepší marketing nepomůže. Jenom si přiděláte více práce. Projdeme vaše dosavadní zkušenosti, najdeme “zdroj” škodících vzorců, návrh na jejich odstranění. Při konzultaci vycházím primárně z práce Denise Duffield Thomas.

Délka konzultace: 2 h

#Magický skok

Cítíte, že vaše možnosti jsou mnohem větší, ale něco vám brání je využít a dosáhnout tak velkých cílů? Pojďme je společně odstranit a začnou se dít věci. Konzultace vychází z mnou připravovaného programu #Magický skok v byznysu (aneb strategie a mindset pro podnikatelky ve službách).  Při konzultaci budeme vycházet ze stejných postupů, ale soustředíme se výhradně na Vás a Váš cíl.

Konzultace má smysl pouze v případě, že budete ochotná a schopná opravdu udělat změnu ve svém životě a podnikání (byť postupně). Není určena podnikatelkám-začátečnicím, ani pokročilým, kterým podnikání sponzoruje manžel či otec.

Délka konzultace: 2 h

VIP balíček 3 konzultací

Jste odhodlané ke změně? A nejste si jisté, jakým směrem své podnikání směřovat? Nebo sice více, co chcete, ale už se v tom delší dobu plácáte? Objednejte si VIP balíček 3 konzultací s písemným zápisem.

Délka trvání: 6 hodin (rozprostřeno do 2 měsíců)

Pro začátečníky

Teprve začínáte s podnikáním, nemáte web (nebo nějaký provizorní), nebo teprve začínáte zjišťovat, k čemu že ten marketing vlastně je? Nevyhazujte zbytečně peníze za konzultaci. Připravila jsem pro Vás 21denní online program, ve kterém se seznámíte s podstatou marketingu, cenotvorby, webařiny, brandingu, mindsetu… nejde to do hlouby a není to odborné, ale ručím za to, že Vám program pomůže se zorientovat v tématice a změní způsob, jakým nahlížíte na byznys.

Délka programu: 21 dní

Forma programu: newslettery (podobná forma a rozsah, jako u 10denního programu zdarma), celoročně bez FB skupiny

Cena: 590 Kč + DPH (24 EUR)