Do spuštění #Magického skoku zbývá 66 dní. Uff!! Jak to postupuje? Dnešní příspěvek bude o výsledcích. Naprosto konkrétních.

 

Moje Vyšší patro nese hodně vysoké náklady a hodně vysoké příjmy. Nejdříve jsem navýšila náklady a teprve potom začala řešit příjmy. Což je skvělá metoda, funguje naprosto neuvěřitelně. Ale pouze pro určitý typ osobnosti. Jestli to jste, nebo nejste, budeme řešit v rámci Magického skoku. Moje běžné příjmy plynou z webdesignu a marketingových konzultací. Poslední týdny přinesly příjmy z dalších zdrojů. Jakých?

 

1) Dobrovolný příspěvek na chod skupiny

 

Koncem října jsem ženy ve skupině Online pro rebelky, kterou už rok vedu a prakticky denně v ní publikuji, požádala o dobrovolný příspěvek. Vytvořila jsem produkt ve svém e-shopu, s cenou 350 Kč včetně DPH. Upozornila jsem na možnost zakoupit více těchto příspěvků. Příjem 14 000 Kč. Jen tak. Vlastně dárek.

 

2) Katalog pro podnikatelky ve službách

 

V listopadu jsem vymyslela Katalog-Rebelky. Nejlepší česko-slovenský katalog pro podnikatelky ve službách. Jedná se o výběrový katalog, zájemci o zařazení do katalogu musí splnit určité podmínky. Tím se zajistí, že v katalogu budou opravdu jen kvalitní podnikatelky a kvalitní informace. Základní myšlenkou je, že každá podnikatelka potřebuje zhruba stejný typ služeb a můžeme si tyto služby poskytovat vzájemně. Tím si vzájemně podpoříme své podnikání. Prvotní nápad v sobotu večer, v neděli odpoledne jsou koupila doménu a hosting. A prodala 20 prvních míst. K dnešku příjem 28 500 Kč, katalog je stále ještě v procesu a hodně žen mi píše, že se chtějí co nejdříve zařadit.

 

3) Předprodej #Magický skok v byznysu

 

4.2.2020 se spouští můj online program #Magický skok. Je to o mentálním nastavení a strategiích v podnikání. A způsobu, jak se práce s energií a vlastní mentalitou promítá do marketingu a následně do celého podnikání. Zatím jsem ve fázi testování dílčích myšlenek na dobrovolnících a sbírání podkladů. V předprodeji, který končí 30.11.2019, jsem na tomto digi produktu vydělala 35 000 Kč. Tímto jsem si vykoupila volný čas v prosinci, takže se budu moct věnovat napsání samotného programu. Magický skok se v předprodeji prodával za 1 390 Kč, plná cena je 1 990 Kč. Program to bude transformační a epický, maily + soukromá FB skupina po dobu 28 dní.

#Magický skok v byznysu

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Nestíháte?

 

 

 

Přihlašte se do mého online prográmku pro nestihající podnikatelky.

Aneb "Jak zvládnout 4 děti, bydlení na samotě, podnikání, Island". 

Program je 10denní, zcela zdarma.

You have Successfully Subscribed!