Vyberte stránku

Na odpočítávadle dole můžete vidět, že nám zbývá jen několik málo dní do začátku #Magického skoku. #Magický skok v byznysu je můj dlouhodobý projekt, který jsem začala vymýšlet a testovat v červnu 2019. Celé léto jsem svůj nápad testovala ve FB skupině, potom na podzim na několika dobrovolnících. Funguje to.

 

O co v #Magickém skoku jde?

O změnu myšlení, kterou poté promítneme nejenom do byznysu (jsme podnikatelky, program je zaměřen na byznys a marketing). Základní myšlenkou je přechod (aka #Magický skok) mezi dvěma realitami (Původní patro a Vyšší patro). Změna myšlení, změna energie, změna vibrací… trochu abstraktní, že? Taky myslím. Celý program jsem udělala brutálně jednoduchý a brutálně praktický. Vážně. Žádná teorie, zaměříme se na skutečný život.

 

Jak to prakticky bude probíhat?

Začneme 4.2.2020 ráno, kdy každá z členek dostane první e-mail. Zároveň se už teď rozjíždí FB skupina. Beru to tak, že mým hlavním úkolem je vytvoření energetického pole, které nám všem pomůže provést změnu myšlení, aplikovat ji na vlastní byznys a následně ještě udržet. Velkou část tohoto úkolu jsem už splnila ;) Celý podzim jsem pracovala na tom, abych vám všem ukázala, že JE TO MOŽNÉ. Je. Ve skupině budu několikrát denně, všem budu odpovídat, část programu nebude v mailech, ale jenom ve skupině. Celý program bude trvat 28 dní.

 

Co si mám předem připravit?

  1. Kouzelnou svíčku – kterou budeme denně zapalovat, svíčka by měla být krásná, kvalitní a speciální. Stane se jednou z kotev vašeho Vyššího patra.
  2. Kouzelný sešitek – sešit, do kterého budete denně psát. Měl by být krásný a speciální. Z jedné strany budete psát afirmace a ze druhé stručný deníček (zapisovat důkazy Vyššího patra) a záznam byznys a marketingových nápadů, které můžete po skončení realizovat. Pokud delší dobu toužíte po luxusním peru, tak TEĎ je vhodná příležitost k jeho pořízení.

 

Kolik času mi to zabere

Záleží na vás, každý den minimálně 15 minut v klidu se zapálenou svíčkou a deníčkem. Ale můžete i mnohem více, je to na vás.

 

Co v programu nebude

Praktické a technické návody na podnikání a marketing. V #Magickém skoku děláme na změně energie a změně myšlení. Takže nebudeme řešit hosting, ale až se podíváte na svoje webovky novýma očima, tak si třeba řeknete “cože? taková cena? Za mou práci? wtf…” nebo “odmítnám tolerovat ty hnusný fotky” nebo “na tohle se prostě musí podívat copywriter”.

 

Z čeho program vychází?

Hm… otevřeně přiznávám, že mě v podnikání a mindsetu velmi ovlivnila Denise DT, jsem absolventkou jejího MoneyBootcampu. Takže částečně ona. Potom taky buddhismus, cokoli byznysovýho, kvantová fyzika, Zákon přitažlivosti, Wicca, fantazy… prostě takový divoký mix. Otevřeně sdílím své vlastní zkušenosti, názory, co fungovalo a co ne.

 

Jak se do toho úžasného programu dostanu

Co nejdříve objednejte a ideálně i pošlete peníze, ať stihneme administrativní záležitosti vyřídit do konce týdne a příští týden u můžeme společnou enegii soustředit na společný přechod do Vyššího patra.

#Magický skok v byznysu

 

 

 

 

 

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Nestíháte?

 

 

 

Přihlašte se do mého online prográmku pro nestihající podnikatelky.

Aneb "Jak zvládnout 4 děti, bydlení na samotě, podnikání, Island". 

Program je 10denní, zcela zdarma.

You have Successfully Subscribed!