Vítám vás v této kategorii. Jsem online markeťačka a webdesignérka, specializuji se na podnikatelky ve službách. Konkrétně takové, které již mají za sebou počáteční období a chtějí, aby jim jejich práce konečně nesla peníze, radost a respekt. Mými typickými klientkami jsou koučky, terapeutky, fyzioterapeutky, konzultantky…

 

Právě pro ně nyní připravuji digi produkt #Magický skok v byznysu. Prodej mám naplánovaný na 4.2.2020 (budu mít narozky).

 

A protože kolem prodeje digi produktů koluje řada zcela nesmyslných očekávání a mýtů, rozhodla jsem se ve své úžasné FB skupině JanaS – online pro rebelky sdílet přípravu tohoto digi produktu. Zcela upřímně, krok za krokem, včetně mých očekávání a skutečných čísel. Kromě skupiny budu příspěvky bez komentářů sdílet i tady do blogu. Do skupiny se můžete samozřejmě přidat.

 

A celý kontext

 

  1. Mým cílem není získání “pasivního příjmu”. Momentálně mám příjmy z webdesignu, konzultací (marketing a money mindset), správy jednoho velkého e-shopu (pozůstatek z původní práce, ideální klient a pro mne pevná půda pod nohama) a digi produktů. Chtěla bych, aby mi digi produkty do 8 let hradily 50 % příjmů, do 15 let 100 % příjmů.
  2. Digi produkty zcela logicky navazují na mou další práci.
  3. Dlouhodobě sbírám kontakty – momentálně mám databázi asi 1600 adres.
  4. V listopadu 2018 jsem založila FB skupinu JanaS – online pro rebelky, která má k dnešnímu dni 650 členů.
  5. Mám zkušenosti s prodejem digi produktů – prodávám 21denní transformační program (úspěšně, mám za sebou 3 prodejní kola) a návod na MailChimp.
  6. Systém prodeje digi produktů jsem se neučila v ČR, ale od Marie Forleo (jsem v její B-school), Amy Porterfield (mám její program), Sigrun (jedna z mála, kdo opravdu upřímně sdílí svá čísla). Plus samozřejmě řada dalších světových expertů.
  7. Money mindset (mentální nastavení vůči penězů) se učím od úžasné Denise DT (jsem v jejím Money Bootcampu).
  8. A z osobního života – jsem totální introvert a respektuji se! Takže žádné webináře, žádné Skypy, žádné osobní schůzky, žádné konference. Bydlím na samotě na Moravských Kopanicích (ano, ano, Žítkovské Bohyně), vychovávám více méně úspěšně 4 syny.

 

Tvořte a sdílejte!

 

Pokud jste momentálně ve fázi, kdy chcete s něčím posunout – realizace digi produktu, přetvoření webu, nové marketingové kanály, píšete knihu… můžete se v mé FB skupině přidat k řadě žen, které se nechaly inspirovat a také otevřeně sdílejí svůj postup.

 

Do prodeje zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny