Vím, že příprava mého digi produktu zabere relativně hodně času a vím, že na celé akci chci vydělat. Ještě nemám namyšlená čísla, ale už teď je mi jasné, že potřebuji zvětšit svou komunitu. Digi produkty kupuje určité procento z databáze. Takže přímá úměra: “čím více kvalitních kontaktů, tím více prodeje”. Prostě statistika. Kromě toho je mým dlouhodobým podnikatelským plánem zvětšování komunity. Organicky mi roste má FB skupina a organicky mi přibydou asi 4 kontakty týdně do databáze.

 

Magnet na kontakty

 

Magnet na kontakty mám připravený a otestovaný z předchozích období. Je jím můj 10denní program pro nestíhající podnikatelky. Mělo to výborný konverzní poměr, skvělé ohlasy, pomohlo mi to před rokem nastartovat mou FB skupinu. Takže použiju znovu. Ale změna 😉 Tento magnet se osvědčil, takže si zaslouží jazykovou korekturu (jsem si vědoma, že způsob, jakým umisťuji čárky do vět je… řekněme poněkud rebelský). Zítra napíšu, jakým způsobem jsem si našla korektorku.

Pokud děláte první magnet na kontakty, tak by to mělo být něco rychle udělatelného, účinného, co vám pomůže navázat kontakt a bude logicky souviset s tím, co potom chcete prodávat. A při psaní myslete na spojení “kvalitní kontakt”. Cílem není nasbírání obrovského množství kontaktů, které nebudou dále použítelné pro váš podnik. Samozřejmě můžete velice lehce vytvořit takový magnet, který přitáhne pozornost obrovského kvanta lidí. Ale je to stejné, jako byste na reklamu napsali “pivo zadarmo” v případě, že chcete prodávat lístky na komorní koncert.

Já sama jsem napsala magnety tři, první byl “Marketing pro fyzioterapeutky” (příliš úzká niche), druhý “Ideální podnikání pro zralé dámy” (příliš neurčité, taky to nefungovalo). Potom jsem zainvestovala do vzdělání a pořídila si kurz na budování databáze od Amy Porterfield.

 

Takže můj konkrétní dnešní úkol

 

Vykopíruju texty z 10denního programu a posílám korektorce. Co vy?

 

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Nestíháte?

 

 

 

Přihlašte se do mého online prográmku pro nestihající podnikatelky.

Aneb "Jak zvládnout 4 děti, bydlení na samotě, podnikání, Island". 

Program je 10denní, zcela zdarma.

You have Successfully Subscribed!