Rebelky, připravuji pro vás online program Magický skok v byznysu. Podstatou je přechod do “vyššího patra” jak v byznysu, tak v osobním životě. Většina z nás to má stejně neoddělitelně provázané.

Jedním z hlavních kroků je předefinování výše příjmů, které si ve Vyšším patře dáme za cíl. Podstatou mého přístupu je POSTUPNÁ změna. Když si dáte příliš velké cíle, neuvěříte jim. Bude vám jasné, že to je naprosto mimo váš dosah, takže se ani nebudete snažit. V Magickém skoku děláte změny asi o 10-20 %. Ale samozřejmě tento skok můžete dělat opakovaně. Takže v praxi to vypadá takhle: SKOK => usazení se v nové realitě, zmapování nového patra, získání sebejistoty, promítnutí nové energie do podnikání => další SKOK. Pěkně postupně, v klidu. Beze stresu. Nebo jen s malým stresem.

A od vás potřebuji zjistit, jaká je pro většinu z vás ta ideální částka ve Vyšším patře. Jak ji určit? Zkusme vycházet z reality. Já to dělám tak, že pracuji s částkou, kterou jsem ve Starém patře schopná vydělat. Když budu celý měsíc makat, nebudu nemocná já ani děti, nebudou prázdniny, nepřijdou žádné komplikace. Tak mým cílem do Vyššího patra je přesně tato částka, ale s LEHKOSTÍ.

Pro zjednodušení míříme na Příjem, ne zisk, ne výplatu. Pokud neděláte ve službách a máte velmi vysoké provozní náklady, tak prosím zkuste částku nějak přepočítat.

Anebo… se můžete zkusit nacítit na své Já ve Vyšším patře. Kolik má příjem? V čem se cítí dobře? S jakou částkou je vnitřně v souladu?

Takže můžete vycházet z reality ANEBO z potřeb vaší duše. Obojí je správně.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny