Před časem ve skupině proběhla anketa, na kolik chcete mířit #Magickýskok. Je to hodně důležité, tu částku budu denně připomínat, budeme na ni dělat afirmaci… takže by měla být motivující a zároveň realisticky představitelná. Když si dáte cíl, který je totálně mimo vaše dosavadní možnosti, tak vás to akorát paralyzuje a neuděláte ani krůček směrem k jeho dosažení.

A už to víme, #Magickýskok bude mířit na… tradááááá!!!

 

Každý měsíc lehce a s radostí vydělám 100.000 korun

 

Pár členek je ZA touto hranicí, ale počítám, že ty mají již mindset natolik srovnaný, že si program buď nekoupí, nebo pro ně není problém si tu částku posunout nahoru. Ještě lehce koketuji s mastermindem pro pár lidí, kde bych mířily na vyšší cíle, ale to je zatím opravdu ve fázi “vize”.

100.000 Kč je částka, kterou si již většina z nás dokáže reálně představit. Ví, jak se žije s takovým přijmem (třeba je to společný rodinný příjem).

Když máte příjem 30-50.000 Kč, tak je reálné to během roku zdvojnásobit (nebo víc).

Pokud jste na mateřské, nebo teprve s podnikáním začínáte, bude se vám zřejmě 100.000 zdát jako totální sci-fi. Ale není. Jenom se k té částce budete dostávat trochu déle. Když si začnete upravovat mentální nastavení na 100.000 a zatím máte příjem z práce třeba 12.000, tak vás změna myšlení během jednoho #Magického skoku může dostat třeba na 30.000. A za půl roku holt uděláte další skok. Princip je stále stejný, jen půjdete více do hloubky a více rozšíříte svou komfortní zónu.

Jestli je to čistého, hrubého, super hrubého… záleží na každé z vás. Pracujeme s energií peněz, neděláme daňové přiznání. Takže jakkoli. Vážně je to jedno. Když máte zatím malé příjmy a velké náklady, tak si klidně dejte super hrubého. Pokud jste zaběhnutá koučka, tak dejte 100.000 Kč jako výplatu.

P.S. Do konce listopadu si můžete #Magickýskok zakoupit za předprodejní cenu! Využijte toho!
P.P.S. Platby prosím posílejte do týdne od objednávky.

 

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Nestíháte?

 

 

 

Přihlašte se do mého online prográmku pro nestihající podnikatelky.

Aneb "Jak zvládnout 4 děti, bydlení na samotě, podnikání, Island". 

Program je 10denní, zcela zdarma.

You have Successfully Subscribed!