Princezny to mají v byznysu jednoduché. Čímž nechci tvrdit, že i v životě. Obvykle se jedná o manželky podnikatelů, kterým nestačí k životu zlatá klec, chtějí víc. Ale na běžné chození do práce to jaksi taky úplně není.

Princezny jsou krásné bytosti. Spousta dobrého se jim děje „tak nějak samo“. Zatímco draci s lehkostí fungují s vlastní energií, princezny využívají energie svého okolí. Také s lehkostí. A to jim tuto energii s radostí poskytuje, protože úkolem princezen je zářit.

Princezny obvykle podnikají v módě, bývají velmi úspěšné v MLM, obchodují s uměním, vlastní kadeřnictví či kosmetické salóny. Ve kterých ale osobně nepracují.

Negativní stránka? Peníze na rozjezd podnikání jim poskytne manžel, tatínek či přijdou z dědictví. Co je na tom negativního? Hádejte 😉

Některé princezny jsou velmi úspěšné, po počáteční investici se podnikatelsky postaví na vlastní nohy a jedou jak rakety. Na netu můžete sledovat informace o dalších otvíraných pobočkách jejich obchodů. Tyto ženy by byly úspěšné i bez bohatého muže za zády, jen by ten rozjezd byl delší a náročnější. Ale daly by to.

Většina princezen v podnikání úspěšná není. Protože nemusí. Rozjezd podnikání vezmou ve velkém stylu. Velký projekt, velká investice, drazí konzultanti. První investicí vůbec bývá logo, vizitky či rovnou přestavba obchodu nebo kanceláře. Princezny zásadně odmítají něco začít v malém či testovat. Už jsem viděla rodinné jmění i byt po rodičích utopený v naprosto nesmyslné vizi. Protože princezna si to prostě mohla dovolit. Obvykle po čase dojdou peníze či manželova trpělivost.

Princezny a peníze? Peníze k princeznám přicházejí rády a samy, protože si prostě užívají jejich energie. Doslova si lebedí v tom pohodlíčku, radosti a teplíčku, které princezna vyzařuje. Dokud princeznám vydrží jejich princeznovská energie, peníze mají. Z různých zdrojů a různou cestou, ale mají.

Nelíbí se vám výsledek?

 

Mrkněte na další možnosti, možná se uvidíte v něčem vhodnějším ;)

 

 

 

Kliknutím na obrázek se přidáte k FB skupině pro podnikatelky ve službách