Trpaslice jsou podnikatelky, u kterých by bylo lepší, kdyby podnikatelkami nebyly. Pro ně. Strašně a urputně chtějí být úspěšné, vydělávat, být nezávislé. Ale prostě jejich osobnost není nastavená na podnikání.

Představte si, že potřebujete ve svém podnikání dosáhnout cíle, který je dva kroky před vámi. Trpaslice se na něj začne strašně soustředit, hrozně ho chce dosáhnout, ví, že to bude těžké. A je fakt odhodlaná.

Ale místo dvou jednoduchých kroků vpřed (nebo jednoho a natažení ručky) se fakt zapře a začne strašně zběsile dupat na místě. Dupe, dupe, čím dál více a čím dál rychleji. Dusí se v oblacích prachu. Půda to vzdává a trpaslice vydupává dolík. Ale když zastaví, tak je pořád dva kroky od svého cíle. Jenom zaprášená, vyčerpaná, zpocená a v dolíku.

Já si myslím, že pro tento typ žen je ideálním zaměstnáním korporát, státní správa či neziskovka. Že jsou takovou kotvou a pomáhají udržet stabilitu celého systému.

Trpaslice podnikatelky bývají úspěšné v takových oborech, kde je třeba vytrvalost, trpělivost, žádné velké změny a drama. Prostě se to jednou založí, rozběhne a potom dlouhodobě spravuje.

Trpaslice a peníze? Bohatství leží jinde, než čekají. Jejich bohatství není dva kroky před nimi, ale těsně pod jejich nohami. Stačí zaměřit svou pozornost jinam, uvědomit si podstatu své energie. Trpaslice mohou rychle zjistit, že pod jejich nohama se nachází zlatá hora, dalece přesahující hodnotu oblázku, ke kterému se pokusily dostat původně.

Nelíbí se vám výsledek?

 

Mrkněte na další možnosti, možná se uvidíte v něčem vhodnějším ;)

 

 

 

Kliknutím na obrázek se přidáte k FB skupině pro podnikatelky ve službách