Vyberte stránku
Konzultaci u Jany Svobodové jsem si objednala, protože jsem potřebovala poradit, jak uchopit začátek podnikání. Jak na web, sociální sítě apod. Jana – díky své životní zkušenosti i profesnímu nadhledu – dokázala ale mnohem víc. Pomohla mi ujasnit si celkově proč, jak, pro koho začít podnikat, aby to dávalo smysl a bylo v souladu s mým osobním naturelem. Ušetřilo mi to hodně tápání.
Klára Pirklová

Konzultace, angličtina pro osobní rozvoj www.speakandgrow.cz

Jany 21 denní program je prostě skvělý. Přišel mi do života právě včas, kdy jsem byla s tvůrčí energií na nule. Díky programu jsem se podívala na své podnikání z nového úhlu pohledu, ujasnila si, kam vlastně směřuji, a moje tvorba nabrala nový směr. Jany energie je totiž silně motivační, zároveň vám nemaže med kolem pusy a neslibuje nesplnitelné. Pokud potřebujete své podnikání rozpohybovat, neváhejte ani vteřinu, rozhodně stojí za to!
Mgr. Michaela Filipová

21denní online program, Autorka projektu Cestou šťastného introverta

takovej brainstorming jakym je vas 21 denni online jsem jeste nezazila, ma to fakt grady!!

Gábina Ducháčková

21denní program

Jana je opravdový profesionál. Má zkušenosti, znalosti a přehled. Její konkrétní rady jsou realizovatelné a přinášejí výsledky. Navíc se dokáže na věci dívat v souvislostech a přemýšlet dopředu. To je myslím, něco, co každý nedokáže.

Mgr. Eva Váňová

Konzultace, Eva Váňová - copywriting

Dobrý den, Jani,

moc děkuju za Váš čas a cenné rady, které jste nám v průběhu kurzu dala. Musím říct, že to pro mě bylo velmi přínosné. Každý email nebo diskuze na fb mě přiměly k zamyšlení nad mým potencionálním podnikáním a přestože jsem se zatím nerozhodla, jakým směrem se vydám, tak mám dobrý základ k tomu, abych mohla dobře začít.
Přeju Vám mnoho spokojených a pohodových klientek, se kterými bude radost spolupracovat :)
Mějte se krásně
Marta Konkolská

21denní program

Zeny, pokud vahate, komu sverit web a s kym konzultovat marketingove strategie, tak uz nevahejte a obratte se na Janu. Krome vstricnosti a prijemneho jednani je Jana expert ve svem oboru a pomuze Vam odhalit a opravit slaba mista vaseho businessu. Behem vstupni konzultace jsme s Janou stihly probrat vse kolem meho zacinajiciho businessu a nasledne jsem si od Jany nechala jeste doladit web. Janiny sluzby jsou skvela investice do vaseho podnikani.

Mgr. Helena Flámová, jazyková mentorka

Konzultace, Jak na jazyk

Konzultace u Jany? Vždycky se těším a jsem zvědavá! Na co? Kam se zase posunu, která místa pro svoji osobní slepotu nevidím. Posledně jsme musely udělat doslova „debordelizaci“ v mé hlavě. A že to bylo potřeba! Úžasné pročištění a projasnění. Zase o notný kus dál v práci i doma. A penízky? Poslední dobou mi přestávají dělat starosti a dívám se do budoucna s radostí. A v tom má jednoznačně prsty Jana. Tak jí za to vše patří moje DĚKUJU!!

Mgr. et Mgr. Jindřiška Mlčková, fyzioterapeut

Konzultace, www.fyzioterapie-polichno.cz

Za přelomové okamžiky v mém podnikání považuji: marketingovou konzultaci s Janou Svobodovou a převedení webu do DIVI. Jana mi pomáhá otevřít se možnostem, po kterých já sama jen nesměle pokukuji :)

Mrg. Klára Hrubá

Konzultace, https://www.zijuradost.cz

Jana Svobodová je člověk, který to s vaším podnikáním myslí vážně. Myslíte-li to také tak, nabídne vám své vytříbené analytické myšlení, znalosti z oblasti počítačů a internetu, na které by byl pyšný leckterý muž (kdyby je měl) a tah na branku. Věcně, stručně a výstižně. A myslíte-li to opravdu vážně, šlápne vám na požádání i na vaše kuří oka, která rádi přehlížíte, ale která vás brzdí. Nakonec jí poděkujete. Fakt.

Mgr. Lenka Němcová

Konzultace

Naše spolupráce na webu www.vyrobkyzkraje.cz byla velmi potěšující. Paní Jana pracuje velmi rychle, strukturovaně, připravila nám několik variant, průběžně jsme diskutovali a měnili grafiku – až k naprosté spokojenosti obou stran. Rozhodně ji můžeme doporučit.

Mgr. Hana Machů

Webová aplikace, www.vyrobkyzkraje.cz

Jana je profesionálka. Možná by moje reference tím konstatováním mohla končit. Je v něm obsaženo všechno. Ale přidám něco navíc – nemá předsudky, pracuje přesně a rychle. Navrhuje řešení, bez zbytečných tanečků. Na dotazy, prosby, zpětné vazby reaguje efektivně. Pracuje ve chvílích, kdy ostatní odpadávají. Když se vymlouváte na nedostatek času, pošle vám mail s dalšími kroky, a vy je uděláte.

Mgr. Jolana Novotná

Webová prezentace, www.starnoutvteple.cz

Spolupráce s IT firmou paní Svobodové je naprosto skvělá! Mám luxusní web za dostupnou cenu a nový pohled na svět. Jsem nadšená! Její lidský a trpělivý přístup, v kombinaci s odborností a spolehlivostí, změnil můj vztah k podnikání!
Iris Fojtíková

Iris Fojtíková

Webová prezentace, www.engraver-iris.com

Vřele doporučuju. Jana je fakt profík:). Jsem moc ráda, že jsme na té konzultaci byly.

RC Kaštánek

Konzultace, RC Kaštánek

“Paní Svobodovou jsem se rozhodla kontaktovat, protože jsem potřebovala zasadit své “neukotvené” podnikatelské vize do pevného rámce. Povedlo se. Obdržela jsem realistický pohled člověka, který disponuje v oblasti marketingu širokým rozhledem, bohatými zkušenostmi z praxe a vidí takzvaně “za roh”. Věřím, že mé další kroky v podnikání budou – díky paní Janě – zase o něco úspěšnější. Můžu jen poděkovat za úžasnou, profesionální a finálně i lidskou spolupráci.”

Mgr. Michaela Adámková

Konzultace, Decornuts

Janku, jako konzultantku, bych doporučila všem, kteří vědí, že dělají něco pěkného, užitečného, prostě dobrou práci, ale chybí jim plán do budoucna, jak by je to mohlo uživit. Na jedné straně konkrétní kroky k uskutečnění snu, na druhé straně práce s vlastními omezeními vytvořenými v hlavě. Díky.

Alžběta Vaňková

Konzultace, Bukovina - šití originálních oděvů

S paní Svobodovou jsem začal spolupracovat na podzim 2018, zajistila přechod mého v té době nepřehledného e-shopu na Shoptet. Postarala se o chod celého e-shopu o více než 20 000 položkách, a to v české i slovenské verzi. Nyní její firma kompletně zajišťuje zpracování a zprávu dodavatelských feedů. 
 
Celá spolupráce probíhá na jedničku, rychlé a vstřícné jednání. Nejvíce si vážím toho, že paní Svobodové po celou dobu opravdu záleží na prosperitě mé firmy.
Martin Růžička

E-shop 20 000 položek, www.rychla-dodavka.cz

Práca Jany Svobodovej na mojom e-shope ma prekvapila. Aj pri dlhšej spolupráci sa Jana ukázala ako človek na správnom mieste – spoľahlivý, vynaliezavý, podporujúci, pracovitý, tvorivý, hľadajúci najlepšie riešenia, profesionálny a zároveň ľudský. Je to radosť spolupracovať!

Marek Gonda

E-shop, www.koncovka-gondovka.cz

Dekuji pani Svobodove za zrizeni a chod meho obchodu na Etsy.

Dale odcenuji jeji napady pripominky atd.
Jsem spokojen-diky.
Radim Salamanek-drevene formy
Radim Salamánek - řezbář

Etsy, Etsy - radimsalamanek

Konzultace s Janou vás při nejmenším přiměje k zamyšlení nad jejími postřehy, ale spíš donutí k tomu se konečně odlepit od země a vzlétnout. Jana ví přesně čeho chce dosáhnout a proto vás povede přímo a bez oklik tam, kde si myslí že to pro vás bude nejlepší. Nejste si jisti tím, co to ten marketing vlastně je? Přečtěte si pár Janiných blogů.

Lind - Dana Lindenthalová - výtvarnice

Konzultace, Lind