Množí se mi dotazy, který program je vhodný pro koho.

 

 

21denní transformační program pro podnikatelky

 

Délka trvání: 21 dní

Cena: 1 690 Kč včetně DPH

Forma: série e-mailů doprovázená aktivní FB skupinou, máte mou plnou pozornost, můžete se ptát i komunikovat ve skupině

Začátek: 5. dubna 2021

Základní úkol: nastavení podnikatelského myšlení, základy marketingu

V ceně není: můj čas na telefonu, messengeru, v mailech (pokud chcete své nápady, názory a situace řešit v soukromí, objednejte si konzultaci).

Zkušenosti: online program jsem začala prodávat v únoru 2019 jako sérii mailů bez podpory FB skupiny; během roku jsem testovala různé formy od evergreenu (může si koupit kdokoli po celý rok) po variantu „začneme všichni společně a děláme se skupinou“. Podle toho se měnila i cena.

Reference: k programu jsem reference cíleně nesbírala, ale prošla jím značná část žen ze skupiny Online pro rebelky a považují jej za velmi užitečný praktický základ, který dal jejich podnikání formu.

Komu je program určen: začínajícím podnikatelkám nebo těm, které se dosud věnovaly pouze své profesi a byznys a marketing odsunuly. Je ideální pro ženy, které mají podivný web s fotkami z fotobanky, cenu určují na základě konkurence, neví, jak pojmenovat svou službu nebo kdo je jejich ideální klient.

Komu není určen: ženám, které mají byznys postavený na solidních základech, ví, co dělají, a jejich kroky jim přinášejí solidní výsledky.

Další přínos: skvělá příprava k Magickému skoku

Objednávka: https://marketing-svobodova.cz/produkt/21-2021-jaro/

 

 

 

Magický skok v byznysu

 

Délka trvání: 28 dní

Cena: 2 990 Kč včetně DPH

Forma: série e-mailů doprovázená aktivní FB skupinou, máte mou plnou pozornost, můžete se ptát i komunikovat ve skupině

Začátek: 2. února 2021

Základní úkol: změna mentálního nastavení

V ceně není: můj čas na telefonu, messengeru, v mailech (pokud chcete své nápady, názory a situace řešit v soukromí, objednejte si konzultaci).

Zkušenosti: online program prodávám jako živý s aktivní FB skupinou, v první skupině bylo 108 žen, proběhla v únoru 2020 a reakce byly fantastické. Pracovaly jsme s realitou fyzickou, virtuální i magickou. Je určený ženám prakticky založeným i vidantes, které chtějí rozvinout své magické schopnosti a přenést je do byznysu. Některé ženy si po ukončení programu okamžitě koupily program znovu na další termín.

Reference:

Komu je určen: ženám s fantazií a sebedůvěrou, které chtějí každý měsíc pohodlně vydělávat více než 100 000 Kč. Většina účastnic jsou podnikatelky, ale program je vhodný i pro střední a vyšší manažerky, které chtějí posílit svou prezentaci a pozici. Mohou se účastnit i podnikatelské začátečnice. Získáte neskutečnou inspiraci, ale je možné, že se chvílemi budete cítit trochu mimo (jakože do skupiny nepatříte).

Komu není určen: ženám, které odmítají převzít zodpovědnost za svou realitu.

Další přínos: během programu si vytvoříte osobní vazby s dalšími skokankami, pokud budete mít zájem, můžete během programu získat zcela nenásilně ideální klientelu.

Objednávka:  https://marketing-svobodova.cz/produkt/magicky-skok-2021-zima/