Možná vás zarazilo slovo vidante, takže vysvětlím. Vidante schopnosti přesahují běžnou realitu v tom smyslu, jak je chápána většinovou společností. Ale praxe ukazuje, že většinové společnosti toho poměrně hodně uniká. Že vidante schopnosti má hodně lidí. Jen je nepoužívají. Nebo si je neuvědomují. Anebo uvědomují, ale nemluví o tom.

 

Vidante fyzioterapeutka

 

Dám praktický příklad. Představme si fyzioterapeutku. Úplně normálně vystudovala, má diplom. Během mnoha let práce se značně rozvíjí její intuice. Prostě „koukne a vidí“. V poslední době jí lidé často říkají, že má zázračné ruce. Najednou „koukne a vidí mnohem víc“, než tomu bylo dříve. Už dávno do své práce zapojuje psychosomatiku. Ale teď „cítí“ příběh daného člověka ještě dřív, než vůbec začne mluvit. Vidante schopnosti. Nezahodí své oficiální vzdělání a nezačne zaříkávat. Prostě svou běžnou práci rozšíří o další rozměr. Je otázkou, jestli o tom bude veřejně mluvit. Já si myslím, že by měla.

 

Co znamená vidante?

 

Já sama jsem vidante. Vím to. V posledních měsících se výrazně změnil způsob mé práce, rozšířilo se mé vnímání i můj přínos pro klientky.

Zároveň podobnou zkušenost sdílelo tolik mých klientek, že jsme prostě musely zavést nové slovo, které by tuto zkušenost vyjadřovalo. Vidante odpovídá anglickému slovu psychic, v češtině je to něco jako „vidoucí, zřící“. Někdo by mohl říct čarodějnice, ale energie toho slova je jiná. Nese příliš mnoho negativní energie.

 

Jak se vidante schopnosti projevují v byznys konzultacích

 

  • Vidím trendy. Je velmi zásadní rozdíl v energii oboru, který bude upadat, oproti tomu, který půjde raketově nahoru. Přínos pro klientky je zásadní. Chytnout se oboru v jeho počátcích znamená, že ještě než o danou práci bude všeobecný zájem, vy budete mít v daném oboru jméno. Budete specialistou, který se o obor zajímá již celé roky. První pozice ve vyhledávačích je příjemným bonusem.
  • Vidím potenciál. A to jak jednotlivých projektů, tak lidí. Pokud je nějaká šance, že váš projekt bude úspěšný, já ji s největší pravděpodobností uvidím ještě v době, kdy vy samotná pochybujete. Bohužel ne všichni lidé a ne všechny projekty mají potenciál být úspěšnými. Už mám zjištěno, že vidím potenciál člověka či projektu v dané energetické linii. Pokud na sobě podnikatelka pracuje, mění svou energii, zbavuje se energetických bloků či léčí svá traumata, uvidím po čase její potenciál jinak.
  • Vnímám energii peněz. Kam se jim chce, nechce, co jim škodí, odkud se snaží zmizet. Vím, co udělat, aby jim v dané situaci bylo lépe. Aby se jim do daného projektu chtělo. A že každý člověk má odlišný způsob, jakým si peníze přivolat. Univerzální návody nefungují.
  • Dokážu se na dálku napojit na vaše energetické pole a získat odpovědi na vaše byznysové otázky. Tuto schopnost intenzivně trénuji a vylepšuji. Zatím ji nepoužívám jako běžnou součást své práce, učím se s tím pracovat. Napojím se výhradně na vaši žádost. Neřeším zdraví, vztahy, karmu či minulé životy. Prostě jenom otázky týkající se práce a peněz.
  • Vytvářím vaši byznysovou realitu. Vytvořím vaši podnikatelskou budoucnost na vaše přání. Vaším úkolem je jen dělat postupné praktické kroky a dorůst do ní. Vytvořím takovou realitu, kterou jste schopná manifestovat. Ale… pokud chcete dosáhnout obrovských cílů a zároveň nejste schopné zařídit ani základní věci, nic s vámi nenadělám. Do vaší vysněné reality musíte dojít sama, nemůžu vás tam dovláčet.
  • A samozřejmě i nadále pracuju jako markeťačka. Takže naše konzultace se sice může nést ve vidante stylu, ale i tak budeme mluvit o statistikách, nákladech, příjmu, efektivitě a tak 😉. Takovou konzultaci si můžete rovnou objednat a začít pracovat na vaší nové realitě.

 

Jste vidante?

 

Dobrá otázka, že? Pokud máte pocit, že jste vidante, tak budete. Život je prostý. Vidante si sama pojmenovává své schopnosti a nepotřebuje dovolení od třetích osob.

 

Kde můžete potkat další vidantes?

 

Nejspíš budou všude kolem vás. Jen si tak neříkají. Ty, které si tak říkají, naleznete v našem katalogu.