Doba trvání: 8 týdnů

Cíl: kompletní restart podnikání, zaměření na zvýšení zisku o 30-100 % během jednoho roku

Počet účastnic: vždy jen jedna VIP po dobu 8 týdnů (budete mít mou plnou pozornost, vždy budu přesně vědět s kým a o čem mluvím, přizpůsobím Vám dobu osobního kontaktu). Toto neznamená, že pro Vás budu pracovat 40 hodin týdně. Ale že se budu celou dobu soustředit na to, abyste právě Vy byla úspěšná.

Způsob komunikace: e-mail, telefonát, osobní schůzka pokud jste z východní Moravy (není nutné).

Pro koho VIP je ideální: podnikatelky ve službách (fyzioterapeutky, masérky, koučky, překladatelky, právničky, realitní makléřky…).

Pro koho VIP není vhodný: muže (pardon, ale mám čtyři syny, většina mých komerčních klientů jsou muži, více mužské energie prostě nedám); umělkyně (ženy, umění opravdu fandím. Umělkyně, co znám, jsou skvělé duše a kamarádky. Ale – snažit se nějak zorganizovat a zefektivnit umělkyni je mimo mé schopnosti); prodáváte fyzické produkty; jste v oblasti gastronomie. Vyhrazuji si právo odmítnout zakázku v případě, že ve Vašem podnikání neuvidím možnost, jak byste to s mou pomocí mohla zlepšit.

Jak bude práce probíhat: vzájemnou spoluprací. Takže já projekt vedu, vysvětluji, zadávám dílčí úkoly, udělám např. první nastavení MailChimpu, odpovídám na dotazy. Vy si vyhraďte asi osm hodin týdně. Takže například texty na web – já Vás vysvětlím, co je špatně na těch dosavadních a jak to udělat lépe. Vy si texty napíšete. Poté je společně projdeme a upravíme.

Co není v ceně: tvorba celého webu, logo, větší grafické práce, psaní veškerých textů. Toto si naprosto přesně vyjasníme před první splátkou.

S čím nepomůžu: s tím, co nespadá do mých kompetencí. Nejsem účetní, nezakládám firmy, nejsem právnička, neopravuji počítače. Přestože tyto oblasti jsem si musela vyřešit sama pro své podnikání, jsem si jistá, že najdete lidi, kteří budou v těchto oblastech mnohem lepší.

Cena: 29 000 Kč + DPH rozděleno do tří částí. 4 000 Kč záloha (nutná pro rezervaci termínu, pokud rezervaci zrušíte do týdne před zahájením programu, vratná v plné výši. Poté propadá.). 10 000 Kč při zahájení, 15 000 Kč v polovině programu.

Moje zkušenosti: Mám osobní zkušenost s copywritingem, marketingem, webdesignem i vlastním podnikáním. VIP je The Best – sesbíráno z mé práce, konzultací, mnou vedených kurzů. Jen rychleji, logičtěji, intenzivněji, s větší energií.

 

 

Praktický obsah po týdnech

 

#01 Vstupní analýza

Podrobně si zmapujeme Vaši situaci, webové stránky, sociální sítě, marketing, finance, zaměstnance, dodavatele. A protože ženy jsou komplexní bytosti, tak také co Vás v podnikání štve, z čeho máte strach, co Vám dělá radost, kam chcete směřovat.

#02 Vize, cíle, finanční plán

Promluvíme si o Vaší dlouhodobé vizi – jak chcete žít za deset let. Potom budeme snižovat časový horizont, určíme si konkrétní cíle pro dalších 12 měsíců. Zjistíme, co přesně je třeba pro to udělat, jaké jsou největší překážky. Půjdeme krok za krokem. Nemusíte se bát. Malé krůčky, soustavně, správným směrem. Budeme plně respektovat Vaši životní situaci i možnosti (sama mám čtyři děti, je mi jasné, co se dá a nedá za týden zvládnout).

#03 Persona, copywriting, brand

V každém okamžiku musíte zcela přesně vědět, pro koho pracujete. Takže si tohoto člověka podrobně zmapujeme a přizpůsobíme mu způsob Vaší komunikace, celou nabídku, cenu. Z persony budeme vycházet nejen při psaní textů a výběru fotek, ale také jí přizpůsobíme třeba čas odeslání newsletterů.

Copywriting – jak psát texty, abyste dosáhla, čeho chcete.

Branding – Vaše nabídka, práce, fotky, texty, barvy – to vše by mělo mít stejný energetický náboj. Vše projdeme a zjistíme, kde přesně to neladí.

#04 Webová prezentace

Váš web upravíme tak, aby nejen prodával, ale uměl přitáhnout ty ideální klienty. Budete potřebovat kvalitní fotky! Pokud je nemáte, tak se prosím před focením domluvte se mnou. Fotograf (ač jinak profík) vůbec nemusí chápat, co focení pro web obnáší. Pokud na Vašem webu není co vylepšovat, tento krok přeskočíme, celkové náklady se sníží o 3 000 Kč. A naopak, pokud web nemáte (nebo je v naprosto tragickém stavu), můžete si u mě objednat udělání celého webu. V tom případě bych upravila celý průběh práce. Během těch 8 týdnů můžeme stihnout kompletně web i marketing (pokud se do toho pořádně obujete).

#05 Online marketing

Marketingový kanál – online marketing funguje pouze jako celek, kdy se jednotlivé prvky vzájemně podporují. Takže sociální sítě, sběr kontaktů na webu, obsah zdarma, placená propagace na FB, rozesílání newsletterů. Nastavíme to tak, aby to fungovalo v dlouhodobém horizontu a přitom Vás nezruinovalo.

#06 Marketingové plány a statistiky

Marketing je dlouhodobá systematická práce. Pokud ji naplánujete, bude efektivní a posune Vás k cíli. Statistiky – to je jasné. Co sledujeme, to roste. Zaměříme se pouze na pár dílčích ukazatelů. Cílem není Vás plně zaměstnat sledováním Google Analytics, ale v klidu a postupně sesbírat informace, která Vám pomůžou dělat kvalifikovaná rozhodnutí.

#07 Prodej, cena, postupné zvyšování ceny

Ano, i když je předmětem Vašeho podnikání poskytování služby, tak musíte zvládat prodej. Prodáváte sama sebe (fuj, to zní jako…). Správné nastavení ceny je základ. Pokud jste jako většina žen, cenu budete mít hluboce podhodnocenou. Ale budeme ji zvyšovat postupně, žádný strach.

#08 Mentální bloky a co s nimi

V týdnu #07 zcela jistě narazíme na spoustu různých více méně logických důvodů, proč cenu zvýšit nemůžete. Nebo proč vlastně nemůžete dělat nic z toho, o čem budeme obě vědět, že je nejen správné, ale i nutné. Teď se na to podíváme, všechny důvody podrobně rozebereme, něco odstraníme, něco bude na delší práci. Tento týden je nejdůležitější. Je úplně jedno, že umíte skvěle nastavit reklamu na FB. Pokud zároveň nemáte správné nastavení vůči penězům, tak Vám to moc nepomůže.

 

Jak se můžete přihlásit

 

Písemně svobodova@nautidusk.com nebo telefonicky 775 766 210.

Termín budete mít závazně zarezervovaný po zaplacení zálohy 4 000 Kč.

 

Nejbližší volný termín: 5. listopadu 2018 (září a říjen rezervováno)