Reference – Magický skok

Magicky som skákala dva krát. S odstupom času zmeny vnímam viditeľnejšie.
 
Po prvom skoku som:
 • s príjmom nešla pod 100 000 Kč
 • začala využívať služby koučky, čo ma osobnostne posunulo o kus(isko) ďalej
 • začala opäť po roku cvičiť
 • začala meditovať, dopriavala si pravidelne cranio a hodiny angličtiny
 • ukončila spoluprácu s nekvalifikovanou klientelou
 • srdcová klientela si ma nachádza sama
 • si dovolila mať mesiac voľna
Počas druhého skoku som:
 • si dovolila nový kancel za 45 000 (ja, šetrič!)
 • ten istý mesiac zarobila o 70 000 viac ako bežne
 • zamestnala sa ako vlastná domáca (za svoju prácu si platím, lebo si ju vážim – tip od JanaS)
 • úspešne spustila prvý online kurz
 • si užila launch (predaj vždy neznášala!)
Skok je jednoducho magický.
Dosiahnete posun aj bez neho? Určite.
ALE.
Skok je akcelerátorom, váš posun aj vďaka energii skupiny urýchľuje. Počas neho si urobíte revíziu v sebe i okolí. Odhodíte staré – limity, zvyky, nešváry aj klientov. A otvoríte sa príjímaniu nového. Lepšieho. Hojnosť prúdi priamo cez vás.
VY sa stávate hojnosťou.
PS: Som markeťáčka. Viem, ako sebe či klientkám zarobiť peniaze. Ale vlastné limity sa prekonávajú o kus ľahšie, ak máte podporu.

 

Ludmila Hoosová

www.ludmilahoosova.sk

Referencia na #magickýskok

? ZAČIATOK ?

Moja štartovacia pozícia bola iná než väčšiny účastníc: v septembri som sa nachádzala na rozhraní medzi materskou a podnikaním. Z polohy „sem tam klient a všetok čas bez detí musí vykryť môj muž“ som sa presúvala do polohy „beriem si naspäť priestor na seba a zdieľam so svetom svoju hodnotu.“ Bolo to veľa zmien na všetkých frontách – prvykrát škôlka, koniec rodičáku a prvykrát zálohy, a prvýkrát ten skutočný podnikateľský svet, ktorý volal – tak ukáž, či to zvládneš. Toto bol môj vstup do magického skoku.

? V PRIEBEHU ?

Digitálny produkt teraz len tvorím a mechanizmus na získavanie klientov tiež. Preto bolo zaujímavé sledovať, ako si Vesmír snaží poradiť s mojim vnútorným prenastavovaním na vyššie príjmy. Behom skoku:

? sa mi samovoľne ozývali mamičky z okolia, či sa nezbavujem vecí. Bez akejkoľvek námahy sa mi behom skoku podarilo predať väčšinu toho, čo som 5 rokov nebola schopná zavesiť na bazar.

? klienti, čo rok váhali, sa zrazu rozhodli, že prídu. Klienti, čo už dlho u mňa neboli, sa ozvali znova.

? behom prvých dvoch týždňov som mala pokryté zálohy na mesiac dopredu.

? PO SKOKU ?

Digitálny produkt stále iba tvorím a mechanizmus na získavanie klientov tiež? A tvorím si nové stránky, lebo na moje staré sa po skoku už nedá pozerať ?‍♀️ Ale okrem toho:

? Rozmýšľam vo vysokých číslach

? Prestala som sa báť, či rozjazd podnikania zvládnem. Viem, že ano. A hlboko v kostiach – každou bunkou svojho tela viem, že vysoké príjmy sú len otázkou času. Len dotiahnuť, na čom pracujem.

? Začala som si veriť. Prestala som sa „báť “ mojich prominentných klientiek – tých, ktoré už teraz sú krásne a úspešné a pracujú na tom, aby boli krajšie a úspešnejšie – so mnou, a zrazu sa v tom cítim doma.

? Začala som sa viac starať o seba. Jasné, škôlka, mám teraz na seba viac času. Ale ten dôvod nie je čas. Ten dôvod je, že niečo vo mne sa behom skoku prenastavilo. Zrazu pustím k sebe len to, čo je pre mňa to najlepšie.

A svet okolo mňa sa pomaličky preskladáva…

? NAJVÄČŠÍ PRÍNOS ?

Najväčší prínos skoku pre seba vnímam v tom, že mi pomohol udržať sa konzistentne, dlhodobo, v energii úspechu. Jana je v tomto skvelá, nekompromisne a s ľahkosťou ma do nej vtiahla každý deň znova a znova. Vďaka tomu sa mi podarilo preplávať turbulentným obdobím plným zmien s jasným zámerom a VIDIEŤ prvé výsledky. Dračia energia ma odniesla ďaleko, a som tam doma ? Efekt je trvalý. A ja týmto ďakujem Jane za zázračnú jazdu? A ak by to nebolo jasné, tak skok rozhodne odporúčam ?

Bronislava Mesárošová

www.bronamesarosova.sk

Tuhle jsem nechávala uzrát. Hodně dlouho a pak jsem nechtěla, aby se ztratila mezi jednadvacítkou.
Před magickým skokem jsem měla s Janou konzultaci. Tehdy jsem si ještě připada jako holčička, co si o sobě myslí asi bůhví co, když chce v 26 vydělávat na své vrstevníky alespoň 40 000 měsíčně. Většina z nich má totiž kolem poloviny. Včetně mého přítele a to je celkem zásadní pro vnímaní vašeho světa. Už tahle konzultace byla velkým nakopnutím a uvědoměním si, že to jsou přece moje peníze a já makám na tom abych je měla, a příjmy ostatních nemůžou přece ovlivňovat ty moje – teď to zní fakt ujetě, ale člověk o tom do té doby nepřemýšlel nahlas, takže mu vlastně ty bloky nedocházely.
A pak přišla mela v podobě skoku, kdy:
 • jsem pochopila, že moje vnímání magické reality je naprosto běžné – zvlášt mezi ženami. Ta energie opravdu existuje, nevymýšlím si jí.
 • 100 000 opravdu není takový oříšek, když si to připustíte.
 • Nejtěžší nakonec bylo strhnout s sebou svého partnera
 • Platit je v pořádku, když chcete být placené. Zvyknete si na to, že když chcete vydělávat musíte umět utrácet. Pak pochopíte kolotoč, který vám zase přitáhne lidi, kteří chtějí vydělávat tím, že utratí za vás.
 • Došlo mi, že umím dost a kde si nejsem jistá, můžu to ozkoušet za zaváděcí cenu nebo referenci.
 • Zjistila jsem, komu to chci prodat. První parametr mého ideálního klienta je: žena! Tudíž klientka.
 • Zjistila jsem, že moje cílovka není člověk, který mě nechce zaplatit. Člověk který mě nechce zaplatit totiž nezná ani hodnotu svého podnikání, natož mou. Nejsem tu pro každého
 • Neprodávám svůj čas, nýbrž přínos.
 • Poznala jsem neuvěřitelné množství fantastických žen se kterými se i teď, tři měsíce po skoku, neustále podporujeme a probíráme spolu svoje radosti a starosti.
 • Během skoku jsem zjistila, že to musím žít. Fake it till you make it na mě nefunguje. Ale v hlavě si musím umět představit, že se to děje. Až teprve pak se to stane. DOVOLIT SI TO, připustit si to
 • Dlouho jsem hledala smysl a význam mé práce, vždyť dělám jen blbý weby ne? Došlo mi, že nedělám weby, že vám dávám prostor se vyjádřit, prezentovat světu, pomáhám splnit váš sen, říct to, co chcete v online světě, kde já jsem doma a vy až tak ne.
 • Málem jsem se rozešla a pak začalo nejlepší období našeho vztahu. Přítel totiž přestal bojovat s naučeným nastavením muž – živitel, žena – pečovatelka.
 • Dovolila jsem si se potřetí za tři roky přestěhovat. Protože žena, která vydělává 100 000 měsíčně má v ložnici normální okno a ne díru do kuchyně, probůh!
 • Zjistila jsem, že i já celý život rebelka, hlavou vždy proti zdi, jsem hodná holčička. Pracuju na tom, pro mě zatím nejtěžší úkol.
 • Spousta z nás začala aktivně nakupovat a objednávat služby od spoluskokanek. Včetně mě. Prostě se tak sblížíte, že musíte
 • Několik měsíců po se učím delegovat a zase zjišťuju, že některé věci prostě příjdou samy, když mají. Najednou se kolem mě formuje skvělá parta a já už vím, že na to nemusím být sama a můžu se stáhnout do zóny svého génia. Začátek do toho není lehký, protože do rozjetého projektu se někdo pouští, ale pokud to dokážete ještě na začátku, není už třeba moc věcí řešit.
 • Když přišla pandemie, nezlevnila jsem, nepřiposrala jsem se (pardon), naprosto s klidem jsem věděla, že to zvládnu. Kdyby nebylo skoku vím, že 14 dní nejím a zvracím ze stresu a strachu.
 • Ďábel mi kdysi předpověděl budoucnost, kterou jsem mu nevěřila, ale ta se začíná naplňovat.
Většina těch bodů nebyla vyřčena nahlas v rámci skoku, vyplynuly mně samotné, nebo se prostě začaly dít. Předpokládám, že každému vyplynulo něco jiného, podle jeho možností, otevřenosti a toho, proč do skoku šel.
Magický skok byl velmi intenzivní. Na začátku příval neuvěřitelné energie, pak mě na několik dní složil, díky skupině a Jany vedení ne na dlouho a i to jsem využila ke svému prospěchu. Skupina mě drží i teď. Jsem za ni vděčná.
Určitě se zúčastním některého z příštích, zatím asi spíš až příští rok, protože stále ještě mám co dělat
Díky Jana Svobodová, za mě nejlepší investice mého života a určitě v tomto roce to nic nepřekoná.
Edit: Přítel si pak došel nadiktovat podmínky za nadřízeným a už si také umí představit, že dostává normálně zaplaceno… Inspirovala jsem ho s tím přísupem, že výdělky ostatních jsou výdělky ostatních a ne jeho Skočili jsme oba
Bára Vlášková

Webdesign - Bára Vlášková

Reference -„21“

takovej brainstorming jakym je vas 21 denni online jsem jeste nezazila, ma to fakt grady!!

Gábina Ducháčková

21denní program

Jany 21 denní program je prostě skvělý. Přišel mi do života právě včas, kdy jsem byla s tvůrčí energií na nule. Díky programu jsem se podívala na své podnikání z nového úhlu pohledu, ujasnila si, kam vlastně směřuji, a moje tvorba nabrala nový směr. Jany energie je totiž silně motivační, zároveň vám nemaže med kolem pusy a neslibuje nesplnitelné. Pokud potřebujete své podnikání rozpohybovat, neváhejte ani vteřinu, rozhodně stojí za to!
Mgr. Michaela Filipová

21denní online program, Autorka projektu Cestou šťastného introverta

Dobrý den, Jani,

moc děkuju za Váš čas a cenné rady, které jste nám v průběhu kurzu dala. Musím říct, že to pro mě bylo velmi přínosné. Každý email nebo diskuze na fb mě přiměly k zamyšlení nad mým potencionálním podnikáním a přestože jsem se zatím nerozhodla, jakým směrem se vydám, tak mám dobrý základ k tomu, abych mohla dobře začít.
Přeju Vám mnoho spokojených a pohodových klientek, se kterými bude radost spolupracovat :)
Mějte se krásně
Marta Konkolská

21denní program

Reference – konzultace

Mít konzultaci s Jana Svobodová ti zčeří hladinu tvé stojaté vody. Aspoň u mě to tak bylo a je. Jana netlačí ale nabízí a ukazuje. Podněcuje k zamyšlení a k vykročení z komfortních zón. Ukázala mi chyby a nedostatky, ale ani jednou jsem neměla pocit, že mě hodnotí. Naopak. Pomohla mi uvidět ještě další aspekt mé práce.

Vytáhla mi na světlo (jejími otázkami) mojí cílovku a mohla jsem u toho být vidante a jít do svého vnitřního světa se podívat na to, jaké klientce já mám co předat.

Poradila mi, abych změnila název služby Andělské čtení na jiný, protože to absolutně nevystihuje to, co dělám (pracuji v energetickým systému klientky a následně pak předávám vzkazy od jejích průvodců nebo archetypů). A také abych zapojila do svého Brandu své kořeny, což mě předtím nenapadlo. Jsem míšenka, mamka byla bílá a táta cikán. V jednu dobu ke mně přicházela má mrtvá babička a učila mě pracovat s kartami.

Nejvíc top pro mě byl pocit, který jsem měla a mám ještě teď. Pocit, že mé služby mohou být dražší, protože mají tu hodnotu a hlavně, že jsou ženy, které rádi za mé služby zaplatí a já se jim nemusím přizpusobovat.

Pomohla mi pochopit, proč nejsem v souladu se svým webem a jak moc mi chybělo, že nemám správně definovanou cílovou.

Eva Pitnerová

Konzultace

Během konzultace si povídáme s Janou a najednou přijde: “Jo, už to vidím, ve vašem podnikání to bude úplně jednoduchý, musíte se soustředit na ženy 45+ ve vrcholovém managementu, co dosáhly svého stropu a chtějí přesměrovat svoji seberealizaci do politiky.“ Ano, to jsou ženy, které už mají dospívající děti, nespočet zkušeností jak životních, tak odborných a jsou připravené měnit svět na globální úrovni.

A mně ta představa sedla jako šaty od Chanel ušité na míru. Takže do toho jdu s cílem připravit pro ty z vás, kterým ještě není 45+, to unikátní prostředí, do kterého časem vstoupíte vy i vaše dcery! Já jsem ten maják, ta dula, která doprovází přechod do nového života, rozděluje ten proces na jasné a zřetelné kroky, motivuje a drží za ruku, dokud se ta změna ukotvuje…

… Takže děkuji mnohokrát Janě za její schopnost vycítit to podstatné z našeho podnikání a spojit to s naší osobností. Hurá!

Tatiana Mironova

Konzultace

Jana je opravdový profesionál. Má zkušenosti, znalosti a přehled. Její konkrétní rady jsou realizovatelné a přinášejí výsledky. Navíc se dokáže na věci dívat v souvislostech a přemýšlet dopředu. To je myslím, něco, co každý nedokáže.

Mgr. Eva Váňová

Konzultace, Eva Váňová - copywriting

Zeny, pokud vahate, komu sverit web a s kym konzultovat marketingove strategie, tak uz nevahejte a obratte se na Janu. Krome vstricnosti a prijemneho jednani je Jana expert ve svem oboru a pomuze Vam odhalit a opravit slaba mista vaseho businessu. Behem vstupni konzultace jsme s Janou stihly probrat vse kolem meho zacinajiciho businessu a nasledne jsem si od Jany nechala jeste doladit web. Janiny sluzby jsou skvela investice do vaseho podnikani.

Mgr. Helena Flámová, jazyková mentorka

Konzultace, Jak na jazyk

Vřele doporučuju. Jana je fakt profík:). Jsem moc ráda, že jsme na té konzultaci byly.

RC Kaštánek

Konzultace, RC Kaštánek

Konzultaci s Janou jsem si nadělila jako investici do sebe a do mého podnikání. Neměla jsem příliš konkrétní téma, chtěla jsem prostě vědět, jaké to je mít s Janou konzulaci :D
A víte, jaké je to je? Je to boží! 2 hodiny utekly jako voda, dokázala bych si představit klidně i delší čas.

I přesto, že jsem markeťačka, moc dobře vím, jak jsou i pro mě konzultace cenné a hodnotné. Když vám někdo dá nový pohled na věc, ukáže jinou perspektivu.
A přesně to jsem získala. Nejprve jsme probraly co chci a nechci dělat. V čem se cítím ok a co mi nevyhovuje. Jaké klienty určitě nechci. Od toho se odvíjela diskuze o ideálním klientovi, na tohle je Jana opravdu profík. Přesto, že tohle jako markeťačka řeším s klienty, sama jsem se na toho svého klienta nedokázala podívat z nadhledu. Jana vás správnými otázkami dovede do cíle.

Teď mám o dost jasnější představu o tom, kam budu svůj byznys směřovat a že to má smysl. Ženy, pokud zvažujete jakoukoliv konzultaci, jděte do toho! Vždycky vám to přinese něco nového (úhel pohledu, nakopnutí, nápad…), stačí být tomu otevřené :-)

Jani díky!

Ing. Kristýna Hrabalová

marketing freelancer

Janku, jako konzultantku, bych doporučila všem, kteří vědí, že dělají něco pěkného, užitečného, prostě dobrou práci, ale chybí jim plán do budoucna, jak by je to mohlo uživit. Na jedné straně konkrétní kroky k uskutečnění snu, na druhé straně práce s vlastními omezeními vytvořenými v hlavě. Díky.

Alžběta Vaňková

Konzultace, Bukovina - šití originálních oděvů

Jana Svobodová je člověk, který to s vaším podnikáním myslí vážně. Myslíte-li to také tak, nabídne vám své vytříbené analytické myšlení, znalosti z oblasti počítačů a internetu, na které by byl pyšný leckterý muž (kdyby je měl) a tah na branku. Věcně, stručně a výstižně. A myslíte-li to opravdu vážně, šlápne vám na požádání i na vaše kuří oka, která rádi přehlížíte, ale která vás brzdí. Nakonec jí poděkujete. Fakt.

Mgr. Lenka Němcová

Konzultace

Za přelomové okamžiky v mém podnikání považuji: marketingovou konzultaci s Janou Svobodovou a převedení webu do DIVI. Jana mi pomáhá otevřít se možnostem, po kterých já sama jen nesměle pokukuji :)

Mrg. Klára Hrubá

Konzultace, https://www.zijuradost.cz

Konzultace u Jany? Vždycky se těším a jsem zvědavá! Na co? Kam se zase posunu, která místa pro svoji osobní slepotu nevidím. Posledně jsme musely udělat doslova „debordelizaci“ v mé hlavě. A že to bylo potřeba! Úžasné pročištění a projasnění. Zase o notný kus dál v práci i doma. A penízky? Poslední dobou mi přestávají dělat starosti a dívám se do budoucna s radostí. A v tom má jednoznačně prsty Jana. Tak jí za to vše patří moje DĚKUJU!!

Mgr. et Mgr. Jindřiška Mlčková, fyzioterapeut

Konzultace, www.fyzioterapie-polichno.cz

POSUN PO PŮL ROCE KONZULTACE S JANOU

Milé ženy, často sem nepřispívám, potřebovala jsem mít nějakou dobu fokus jinde. Skupinu ale po očku stále od loňska sleduji a mám od kamarádky zprávy o magickém skoku. Je hezké pozorovat, že přestože jsem program nepodstoupila, ta energie na mě proudí od ní i tak.

A myslím, že to je i přenastavení v hlavě, ke kterému mi dala poslední kopanec Jana na loňské jednorázové konzultaci.

Jsem na volné noze odjakživa, v podstatě od ukončení VŠ, věnuju se 16 let výuce angličtiny, pod značkou Nina English. Před 10 lety jsem rozjela Kurzy zážitkové angličtiny pro ženy, které mají velký úspěch, skvělé výsledky, ale já v tom po této dlouhé době už neměla tolik proudu a tolik nabíjející energie, pro kterou si sem ženy mimojiné chodí. Byla jsem z toho nešťastná, protože jsem si kurzy vyladila do posledního detailu, je to moje mimino (teď už 10-leté dítě). Přestože mám i jiné větve výdělku, nejen tyto skupinové kurzy, pro mě jsou tyto kurzy gró všeho, co dělám, díky nim jsem si postavila značku a došla k inovacím, vylepšením a hlavně překvapivým výsledkům. Lidé se díky kurzu posouvají magickým skokem dopředu, za 3 měsíce zvládnou takový posun, jaký předtím třeba za celý život ne. A tohle já mám pustit?!

No a Jana mě fakt kopla do zadku v něčem, co u mě bylo schované a z různých důvodů nechtělo ven. A tak jsme tomu společně pomohly.

A já jsem teď po půl roce tam, kde jsem ani nedoufala, že tak brzy budu, a že to půjde tak lehce. Nic neztrácím, kurzy zůstávají, jsou předelegované na moje stěžejní kolegyně, které se mnou na kurzech delší dobu učily, a já se konečně můžu věnovat tomu, v čem mám teď proud. Je to dlouhá a náročná cesta, ale zároveň je osvobozující a obrovsky posouvací vpřed. A to nejen mě a mého podnikání, ale i lidí kolem něj. Měla jsem obavy, jak a zda se toho kolegyně budou chtít zhostit, a byly zbytečné. Naopak, jsou nadšené a já taky, že tak dobře dávají být mou prodlouženou rukou a zároveň samy sebou a v rámci konceptu a roky vylepšované metodiky velmi kreativní.

No a já se posunula tam, kde moje duše už dlouho chtěla být a co ke mně několik let přirozeně přicházelo – k podpoře lektorek angličtiny. A to nejen ve svém týmu, ale také mimo.

Jana loni, když si mě poslechla, říká: „Nino, ale vy jste expert ve svém oboru, navíc ve směru, kterým jste se vydala (pozn. – výuka bez učebnic), a vy už to máte učit další.“ A já na to: „Jano, ale to já už dělám roky – mezi kamarádkami….“ bla bla bla, no asi tušíte, co mi na to Jana řekla .

Na Janino doporučení jsem teď půl roku individuálně konzultovala, zjišťovala, co další lektorky angličtiny zajímající se o výuku bez učebnic nejvíc trápí, a teď do toho skáču po hlavě ve velkém.

Po dlouholetém tvoření komunity lidí, kteří se rádi učí anglicky bez učebnic, to posouvám dál, výš, tam, kde mi to teď nejvíc proudí a nejvíc dává smysl. Rozjíždím jak online, tak offline platformu „KLUB ÚSPĚŠNÝCH LEKTOREK ANGLIČTINY“.

A mám na něj fantastickou odezvu, tak jsem zvědavá, jak se mi to vše podaří zorganizovat a spustit. Mám velké sny a vize, že pomůžu co nejvíce lidem domluvit se anglicky bez ostychu, bez ohledu na chyby, které dělají. Už 16 let .

A Jano, vám děkuju. Ta jízda stojí za to!

Držte mi, prosím, palce. A máte-li rady, sem s nimi, rozjíždím to s velkou pokorou a nadějí ve změnu. Yes, we can!

Nina English

Marketingová konzultace, Nina English

Konzultaci u Jany Svobodové jsem si objednala, protože jsem potřebovala poradit, jak uchopit začátek podnikání. Jak na web, sociální sítě apod. Jana – díky své životní zkušenosti i profesnímu nadhledu – dokázala ale mnohem víc. Pomohla mi ujasnit si celkově proč, jak, pro koho začít podnikat, aby to dávalo smysl a bylo v souladu s mým osobním naturelem. Ušetřilo mi to hodně tápání.
Klára Pirklová

Konzultace, angličtina pro osobní rozvoj www.speakandgrow.cz

Konzultace s Janou vás při nejmenším přiměje k zamyšlení nad jejími postřehy, ale spíš donutí k tomu se konečně odlepit od země a vzlétnout. Jana ví přesně čeho chce dosáhnout a proto vás povede přímo a bez oklik tam, kde si myslí že to pro vás bude nejlepší. Nejste si jisti tím, co to ten marketing vlastně je? Přečtěte si pár Janiných blogů.

Lind - Dana Lindenthalová - výtvarnice

Konzultace, Lind