Co vám přinese členství v katalogu?

autor: | 17. 6. 2020 | Online marketing

Podle mého názoru jsou schopné a inteligentní ženy tou složkou společnosti, která ji dokáže účinně pozvednout. Zlepšit kvalitu našich životů. Jenže aby se to stalo, tak ony samotné musí mít dostatečně silnou pozici. Jak energeticky, tak finančně.

Téměř při každé konzultaci jsem klientkám doporučovala specialistky, které by jim mohly pomoct s rozvojem firmy. Webařky, copywriterky, SEO specialistky, grafičky, fotografky. A zároveň další lidi, kteří jim pomohou s jejich mentálními bloky či nefunkčními přesvědčeními. Když jsem viděla, že je podnikatelka zbytečně zaseklá, doporučila jsem tu koučku, tu alternativní terapeutku.

A z toho vzešla má vize „Profesionálky profesionálkám“. Proč se nepodpořit navzájem?

Katalog vznikl v prosinci 2019. Jeho zrod byl velmi rychlý, jak vizuální, tak praktická složka se postupně vyvíjela. Katalog je sice spjatý s facebookovou skupinou Online pro rebelky, ale samozřejmě má dosah i mimo tuto komunitu.

 

Jaké výhody vám přinese členství v katalogu?

 

1) Členky katalogu si již zvykly pomoc pro své podnikání hledat právě v katalogu. Jelikož je výběrový, je jistou zárukou kvality.

2) Katalog je přehledně uspořádaný do kategorií, je velmi snadné v něm najít přesně takovou pomoc, kterou lidé hledají.

3) U profilů i článků se soustředím na SEO. Vyhledávačům obvykle trvá několik měsíců, než nově vzniklé weby vezmou vůbec na vědomí, ale budeme bojovat o první místa.

4) Členky katalogu každý týden publikují na blogu článek ze svého oboru. Tyto články (ostatně jako celý katalog) jsou veřejně přístupné, je u nich tlačítko pro sdílení na sociální sítě. Na tyto články upozorňuji v pravidelných newsletterech svou vlastní databázi. Tyto články budou dohledatelné i po letech.

5) Ve facebookové skupině probíhají velice oblíbené tematické týdny. Každý týden má jiná členka katalogu možnost tvořit hlavní vzdělávací obsah pro skupinu. Jsou-li ve skupině vaše ideální klientky, jedná se o dokonalý marketingový kanál. Obsah a forma je čistě na vás, pět dní je dostatečná doba abyste představily sebe i svou práci. Samozřejmě můžete proložit odkazy na vlastní facebookovou skupinu, digitální produkt či službu.

6) Magnet na kontakty – ten bude teprve vznikat. V plánu je seriál „udělejte ze sebe během jednoho roku milionářku“, v němž budou mít prostor ty členky katalogu, kterým se během roku podařil v podnikání udělat opravdu mimořádný pokrok.

7) U každého profilu můžete publikovat až 10 kvalitních referencí. Reference jsou dalším nesmírně efektivním a levným marketingovým nástrojem. Pokud jsou kvalitní. Přečtěte si, jak taková kvalitní reference vypadá a v jakém formátu je můžete poslat.

8) Jednou měsíčně vznikne článek „Každá podnikatelka potřebuje …“, ve kterém vyberu jednu z kategorií a ve článku představí svůj vlastní přístup a jejich přínos pro klienty podnikatelky z dané kategorie. Šíření těchto článků podpořím placenou reklamou.

9) V katalogu jsou podnikatelky z České i Slovenské republiky. Praxe ukazuje, že vzájemná spolupráce je více než přínosná, jazyková bariéra nulová a ve většině oborů můžete pohodlně pomáhat klientům na dálku.

 

Jaké jsou podmínky pro zapsání do katalogu?

 

Katalog je výběrový. Cílem těchto podmínek je zajistit, abyste si neobjednaly službu od začátečníků či amatérů v daném oboru. Samozřejmě nemohu 100% ručit za kvalitu dodaných služeb, nicméně praxe ukazuje, že napsat post na sociální sítě nabízející nějakou službu zvládne téměř každý. Dostat podnikání do stavu, kdy je kvalitní web, profi fotky, rozumná hodinovka a reference je už mnohem složitější. Takže podmínky jsou tyto:

  1. Vlastní funkční web (postačí i na Webnode)
  2. Kvalitní profilová fotografie
  3. Hodinová sazba vyšší než 700 Kč (výjimkou je kategorie virtuálních asistentek, které mohou mít nižší hodinovku, ale zase splnit jiné podmínky)

 

Pro koho má členství v katalogu největší smysl?

 

  1. Podnikatelky ve službách jsou vaší ideální cílovou skupinou
  2. Jste schopny své služby poskytovat virtuálně, tedy dosah vaší služby bude celá Česká a Slovenská republika

 

Jak probíhá zápis do katalogu?

 

  1. Objednáte si roční členství
  2. Zaplatíte
  3. Do mailu přijde faktura a pokyny k vyplnění informací do vašeho profilu
  4. Do dvou pracovních dní bude profil vytvořen a dostanete odkaz ke kontrole
  5. Po odsouhlasení upozorním na váš profil ve facebookové skupině Online pro rebelky

Dává vám to smysl? Chcete nakopnout své podnikání? Přidejte se. Ke skupině i do katalogu. Využijte nabízené možnosti na maximum.

JanaS.

JanaS.

Jsem online markeťačka, byznys mentorka a zakladatelka skupin pro podnikatelky ve službách FB (2018) a LI (2022).

Archiv