Vyberte stránku

Krásný den,

po delší pauze, rozhodně více, než by bylo na markeťačku vhodné, vás opět srdečně zdravím.

Jaký máte pocit z roku 2020? Já věřím, že bude mega magický. A přinese samé dobré věci. Jsem si tím naprosto jistá, většina z nich se začala klubat už koncem roku minulého. Co čeká mne a moji komunitu?
 

1) Cesta na Island


Většina z vás se o mně dozvěděla díky mému magnetu na kontakty “Jak zvládnout 4 děti, podnikání a ještě se dostat na Island”. Jak to tedy s Islandem dopadlo? Minulý rok jsem cestu odpískala (klasika – děti, čas, peníze). Ale letos to bude jinak.

V červnu 2020 se účastním konference, kterou pořádá úžasná podnikatelka Sigrun v Reykjavíku! Šíleně se těším! Samozřejmě nepoletím na Island na dva dny, takže spojuji s dalším týdnem na vodopády, gejzíry, moře, led… Konference se jmenuje “Self made summit” a budou na ní přednášet úspěšné podnikatelky z celého světa, mimo jiné i má více než oblíbená Denise Duffield Thomas, od které se již třetím rokem učím money mindset.
 

2) #Magický skok v byznysu


Během minulého roku jsem se několikrát velmi významně posunula. V pracovním i osobním životě. Výrazně jsem si zvedla příjmy. Nebylo to důsledkem mého mimořádného pracovního nasazení, ale kombinací práce na mentálním nastavení + marketing. Své zkušenosti jsem zpracovala do online programu #Magický skok v byznysu, který začíná již 4.2.2020.

Budeme pracovat ve skupině, už teď je tam přes 50 naprosto úžasných žen. Máte-li blízko k práci s energiemi a chcete se byznysově posunout, přidejte se.
https://marketing-svobodova.cz/produkt/magicky-skok-v-byznysu/
 

3) “Katalog-rebelky” aneb nejlepší česko-slovenský katalog pro podnikatelky ve službách


Téměř při každé konzultaci jsem klientce doporučovala specialistky na různé práce. Většinou potřebovaly webařky, fotografky, textařky nebo nějakým způsobem pomoci s odstraněním mentálních bloků nebo pomoci s rozhodováním. Logicky jsem začala svým klientkám doporučovat zase své klientky. Přišlo mi to vážně užitečné a praktické, takže jsem tuto svou činnost rozšířila a udělala katalog.

Katalog je výběrový. Je určený ženám ve službách, profesionálkám, které mají hodinovou sazbu vyšší než 700 Kč. To mají podnikatelky, které již nějakou dobu úspěšně podnikají. Tím můžu do značné míry zaručit, že si v katalogu nevyberete na překlady ženu, která byla pár měsíců au pair a teď se snaží přivydělat si při mateřské.

V čem je ten katalog výjimečný? Protože ho dělám já. Já vím, zase ta skromnost. Ale sledujte – sama již několik let podnikám a vím, jaké služby a v jaké kvalitě potřebuji. Jsem markeťačka, vím, na co se při práce soustředit a co ponese výsledek. Katalog je dlouhodobý projekt. Počin, kterým chci ovlivnit podnikání žen v Čechách a na Slovensku. Vím proč a vím jak.

Na katalogu je ještě hodně práce, tak proč vám o něm píšu už teď? Protože v katalogu řadím profily účastnic podle pořadí, v jakém mi přijdou. Teď máte výbornou příležitost dostat se na přední (dokonce první) pozice ve vašich kategoriích. Teď ještě pořád přidávám další a další kategorie na základě vašich požadavků, od jara to budu dělat jen vzácně.

Pro koho je katalog ideální? Nejvíce ze členství v katalogu vytěžíte, pokud jsou vaší ideální klientelou podnikatelky ve službách a fungujete ve virtuálním prostoru. Tedy můžete pracovat pro kohokoliv.

Přidat se můžete zde
https://marketing-svobodova.cz/produkt/zapis-katalog-rebelky/

Samozřejmě i nadále poběží soukromá FB skupina, do které jste srdečně vítány. Skupina je aktivní, podporující, vzdělávací (každý týden na konkrétní téma od specialistky v daném oboru).

JanaS
https://www.facebook.com/groups/JanaS.marketing/

Nestíháte?

 

 

 

Přihlašte se do mého online prográmku pro nestihající podnikatelky.

Aneb "Jak zvládnout 4 děti, bydlení na samotě, podnikání, Island". 

Program je 10denní, zcela zdarma.

You have Successfully Subscribed!