Toto jsem dnes psala jako odpověď na e-mail, který mi včera přistál ve schránce. Jeho text sem dávat nebudu, určitě si dokážete domyslet.

———————

Dobrý den, paní doktorko,

věřím, že Váš program by byl přínosem pro mnoho žen. A že si zaslouží, aby si jej objednalo mnoho lidí a jeho obsah se rozšířil. Pokud toho chcete dosáhnout, a já Vám držím palce, budete se bohužel muset zorientovat v online prostředí. Jsem si jistá, že to zvládnete. Opravdu to není nijak náročné. Online prostředí je velmi podobné tomu skutečnému. Obvykle stačí představit si stejnou situaci ve skutečném světě a budete lépe chápat online.

Vstup do skupiny
Naše skupina je určena podnikatelkám. Ženám, které mají ambici být skutečně úspěšné. Pro mne, coby zřizovatelku skupiny, je naprosto zásadní, aby skupina byla bezpečná. Z toho důvodu do skupiny nevpouštíme anonymní či podivné profily. Pokud na svém FB profilu nemáte fotku, je celkově zamčený nebo byl zřízen před pár dny, pravděpodobně jsme jej vyhodnotily jako nedůvěryhodný. Představte si, že by se k Vám do ordinace pokoušel dostat cizí člověk. Bez objednání, bez vysvětlení, s pytlíkem na hlavě. Zřejmě byste jej nevpustila, že?

Co se týče propagace ve skupině
Vytvořit skutečně kvalitní FB skupinu je velmi náročné. Já na té svojí pracuji již 2,5 roku, 5-10 hodin týdně. Platím asistentku, která se stará o administraci skupiny. Pokud bych umožnila propagaci zcela bez omezení, byl by veškerý obsah skupiny omezen pouze na propagaci členek. Ve skupině je 2 500 podnikatelek, většina z nich prodává nebo bude prodávat online produkty. Všechny věří, že jejich produkty jsou užitečné pro ostatní. Tudíž by dle Vaší úvahy měly všechny propagovat svou práci ve skupině. Předpokládám, že kdyby do Vaší ordinace vešla zcela cizí žena a rozhodla se tam prodávat kosmetiku, tak také nebudete úplně nadšená. A to ani kdyby ona kosmetika byla nesmírně kvalitní, přírodní a za výhodnou cenu. V naší skupině mohou, dle mnou nastavených pravidel, propagovat pouze členky katalogu. Členství v katalogu si můžete samozřejmě objednat.

Máte-li zájem pochopit online prostředí a postavit pevné základy svému online prodeji, můžete si zakoupit můj online program pro začínající podnikatelky. Je časově nenáročný, cena 490 Kč.