Prověřená cesta k úspěšnému byznysu

autor: | 22. 3. 2020 | Online marketing, Podnikání žen

Několika z vás se podařilo opravdu chytře využít všech možností, které vám nabízím. A tyto ženy mají fantastické výsledky, podařilo se jim během pár týdnů udělat neskutečný posun v podnikání. Jedna šla z pozice „žena na mateřské s více než nejistou budoucností“ do „whow! Žiju svůj sen a super to vydělává!!!“ A jiná „makám jak idiot, jsem expert, ale neumím to říct“ na „jsem zavalená prací na měsíce dopředu, mám pětinásobný příjem“.

Nejsem si jistá, nakolik to bylo vědomě a nakolik tuto cestu vidí i ostatní, takže ji úplně přesně popíšu.

 

Takže co udělaly?

 

Přestaly mít strach, šly do své síly, přiznaly si své cíle. Kromě toho si udělaly kvalitní webovky, vyjasnily cílovku, zvedly ceny. A taky byly aktivní v naší komunitě. A to tak že hodně. Prostě každý ze skupiny zná jejich jména, vytvořily si tam osobní vazby, pomáhaly, podporovaly. Takže v okamžiku, kdy vykoply prodejní nabídku, tak se logicky navalila poptávka.

Tohle zní logicky, ale je to pořád takové abstraktní, že? Jako co přesně a jak udělaly? Co je natolik posunulo?

 

V čem si musíte být opravdu jisté?

 

  • Kdo jste jako člověk, jaké máte hodnoty a jakou službu nabízíte (je fascinující, kolik podnikatelek v tom nemá jasno).
  • Komu tuto službu nabízíte (tedy přesné definování ideálního kvalifikovaného klienta; a nápověda => pokud vám byznys fakt nešlape, tak to nebude vaše dosavadní cílovka).
  • Vědět, co chcete, proč to chcete a do kdy to chcete.

 

 

A jaké možnosti můžete konkrétně využít?

 

  • Články na webu – naleznete v nich opravdu hodně praktických informací k marketingu a podnikání žen – zdarma.
  • 10denní online program pro nestíhající ženy – jsem matka 4 dětí, bydlíme na samotě, podnikám. V klidu a pohodě. Mé zkušenosti si můžete zdarma přečíst v mém programu.
  • 21denní transformační program – určený začínajícím podnikatelkám nebo těm, které nemají jasno ve výše uvedených bodech. Program vám nepostaví celý byznys, ale dá vám pevné a solidní základy podnikatelského myšlení. Společně se skupinou začínáme 16. dubna, cena 990 Kč včetně DPH, přihlásit se můžete již nyní.
  • FB skupina Online pro rebelky – skupina je úžasná! Energická, pozitivní, aktivní! Na současnou situaci jsme se rozhodly reagovat tak, že se nenecháme natlačit do „chudinkovské energie“, zcela vědomě přijmeme transformaci a budeme hledat nové příležitosti. Pokud souzníte s tímto postojem , jste srdečně vítány. Pokud je vaše dušička křehká a hledáte ňuňací prostředí, tak tuto službu neposkytujeme. Aby vám skupina opravdu přinesla výsledky, musíte být aktivní, nestačí ji sledovat a dát občas někomu lajk. Ve skupině je každý týden určen jednomu tématu. Využijte této příležitosti, skvěle se zviditelníte.
  • Konzultace – konzultace jsou telefonické (vždycky byly), trvají dvě hodiny a pomůžu vám dát jasnou strukturu do podnikání, obvykle se intenzivně věnujeme definici ideálního klienta. Jakmile je jasno v tomto bodě, další marketing i byznysové kroky už jsou jasné. Konzultace jsou obvykle poměrně náročné pro obě strany, výsledkem je často sice jasná cesta před vámi, ale zároveň nutnost změnit to dosavadní nefunkční. Pokud nechcete dělat změnu, tak konzultace není pro vás.
  • Zápis do výběrového katalogu – je to nejlepší česko-slovenský katalog pro podnikatelky ve službách. Podmínkou pro zapsání je, že poskytujete službu na profi úrovni, máte hodinovou sazbu vyšší než 700 Kč, máte funkční web. V katalogu publikujeme články a případové studie členek katalogu, kromě svého hlavního profilu můžete vytvořit profil svému placenému produktu.
  • Magický skok v byznysu – 28denní online program, kvalitní a hluboce transformační, určený ženám, které jsou otevřené práci s energií a zároveň míří na pohodlný příjem 100 000 měsíčně. Další skok začíná 25.8., do 25. července si jej můžete koupit za předprodejní cenu 1 990 Kč včetně DPH.

 

Tak. Dává to smysl? Celý systém navazuje. Pokud určitě chcete nakopnout svůj byznys, prostě udělejte krok vpřed.

A přidávám citát své mentorky Denise Duffield Thomas:

„It´s my time and I´m ready for the next step“.

 

Jste ready? Já vím, že ANO!!!

JanaS.

JanaS.

Jsem online markeťačka, byznys mentorka a zakladatelka skupin pro podnikatelky ve službách FB (2018) a LI (2022).

Archiv